• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Rada Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Jednostka nadrzędna

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Osoby bezpośrednio przynależne

  1. Augustyniak Piotr, prof. dr hab. inż.
  2. Baranowski Jerzy, dr hab. inż.
  3. Bielecki Andrzej, dr hab.
  4. Bień Andrzej, dr hab. inż.
  5. Byrski Witold, prof. dr hab. inż.
  6. Cieśla Antoni, dr hab. inż.
  7. Deptuch Grzegorz, dr hab. inż.
  8. Drabek Tomasz, dr inż.
  9. Duda Józef, dr hab. inż.
  10. Duda Krzysztof, dr hab. inż.
  11. Dudek-Dyduch Ewa, prof. dr hab. inż.
  12. Dybowski Paweł, dr inż.
  13. Dziadecki Aleksander, dr inż.
  14. Furgał Jakub, prof. dr hab. inż.
  15. Gajda Janusz, prof. dr hab. inż.
  16. Galias Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  17. Gas Piotr, dr inż.
  18. Gawędzki Wacław, dr inż.
  19. Gorgoń Marek, prof. dr hab. inż.
  20. Grabowski Piotr, dr hab. inż.
  21. Grega Wojciech, prof. dr hab. inż.
  22. Grobler-Dębska Katarzyna, mgr
  23. Gryboś Paweł, prof. dr hab. inż.
  24. Hanzelka Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  25. Horzyk Adrian, dr hab.
  26. Izworski Andrzej, dr inż.
  27. Jażdżyński Wiesław, dr hab. inż.
  28. Klempka Ryszard, dr inż.
  29. Kluza Krzysztof, dr inż.
  30. Korzeniowska Danuta
  31. Kotulski Leszek, prof. dr hab.
  32. Kowalewski Adam, prof. dr hab. inż.
  33. Krawczyk Krzysztof, mgr inż.
  34. Kryjak Tomasz, dr inż.
  35. Kucharska Edyta, dr inż.
  36. Kułakowski Konrad, dr hab.
  37. Kurgan Eugeniusz, dr hab. inż.
  38. Ligęza Antoni, prof. dr hab. inż.
  39. Litewka Marek, mgr inż.
  40. Maj Piotr, dr hab. inż.
  41. Marszałek Zbigniew, mgr inż.
  42. Marszałek Zbigniew, dr inż.
  43. Miśkowicz Marek, dr hab. inż.
  44. Mitkowski Wojciech, prof. dr hab. inż.
  45. Moskwa Szczepan, dr inż.
  46. Nalepa Grzegorz Jacek, prof. dr hab. inż.
  47. Nowak Wiesław, dr hab. inż.
  48. Ogiela Marek, prof. dr hab.
  49. Oprzędkiewicz Krzysztof, dr hab. inż.
  50. Piłat Adam, dr hab. inż.
  51. Piórkowski Adam, dr hab. inż.
  52. Piróg Stanisław, prof. dr hab. inż.
  53. Porzycki Jakub, mgr inż.
  54. Rotter Paweł, dr hab. inż.
  55. Sędziwy Adam, dr hab.
  56. Skalski Andrzej, dr inż.
  57. Skulimowski Andrzej Maciej, prof. dr hab. inż.
  58. Sroka Ryszard, dr hab. inż.
  59. Stala Robert, dr hab. inż.
  60. Szczygieł Robert, dr hab. inż.
  61. Szmuc Tomasz, prof. dr hab. inż.
  62. Szpyrka Marcin, prof. dr hab.
  63. Szuba Tadeusz, dr hab. inż.
  64. Szymczyk Piotr, dr hab. inż.
  65. Tadeusiewicz Ryszard, prof. zw. dr hab. inż.
  66. Turnau Andrzej, prof. dr hab. inż.
  67. Wąs Jarosław, dr hab. inż.
  68. Werewka Jan, dr hab. inż.
  69. Wojnicki Igor, dr hab. inż.
  70. Zydroń Paweł, dr hab. inż.
  71. Żołądź Mirosław, dr hab. inż.

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza