• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Rada Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej

Jednostka nadrzędna

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Osoby bezpośrednio przynależne

  1. Adamowski Janusz, prof. dr hab.
  2. Armatys Paweł, dr inż.
  3. Baczmański Andrzej, prof. dr hab. inż.
  4. Bednarek Stanisław, prof. dr hab.
  5. Bernasik Andrzej, dr hab. inż.
  6. Bołd Tomasz, dr hab. inż.
  7. Bożek Piotr, prof. dr hab.
  8. Burda Kvetoslava, prof. dr hab.
  9. Burda Zdzisław, prof. dr hab.
  10. Bzdak Adam, dr hab.
  11. Chwiej Joanna, dr hab. inż.
  12. Chwiej Tomasz, dr hab. inż.
  13. Cieślak Jakub, dr hab. inż.
  14. Dąbrowski Władysław, prof. dr hab. inż.
  15. Dubiel Stanisław Mieczysław, prof. dr hab.
  16. Duliński Marek, dr hab. inż.
  17. Dydejczyk Antoni, dr inż.
  18. Furman Leszek, dr inż.
  19. Gawroński Przemysław, dr inż.
  20. Gondek Łukasz, dr hab.
  21. Gorczyca Zbigniew, dr inż.
  22. Grabowska-Bołd Iwona, dr hab. inż.
  23. Gronek Piotr, dr inż.
  24. Haberko Jakub, dr hab. inż.
  25. Idzik Marek, prof. dr hab. inż.
  26. Kaprzyk Stanisław, prof. dr hab.
  27. Kapusta Czesław, prof. dr hab.
  28. Kąkol Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  29. Kisielewska Danuta, prof. dr hab.
  30. Korecki Józef, prof. dr hab.
  31. Kowalski Piotr, dr hab. inż.
  32. Kowalski Tadeusz, dr inż.
  33. Kozłowski Andrzej, prof. dr hab. inż.
  34. Krawczyk Małgorzata, dr hab. inż.
  35. Kulczycki Piotr, prof. dr hab. inż.
  36. Kułakowski Krzysztof, prof. dr hab.
  37. Lankosz Marek, prof. dr hab. inż.
  38. Łużny Wojciech, prof. dr hab. inż.
  39. Malarz Krzysztof, dr hab. inż.
  40. Matusiak Katarzyna, dr inż.
  41. Matuszak Zenon, dr hab.
  42. Mindur Bartosz, dr hab. inż.
  43. Nizioł Jacek, dr hab.
  44. Obłąkowska-Mucha Agnieszka, dr inż.
  45. Przewoźnik Janusz, dr hab.
  46. Przybycień Mariusz, prof. dr hab. inż.
  47. Przybylski Marek, prof. dr hab. inż.
  48. Przybyłowicz Wojciech, dr hab. inż.
  49. Pytlik Łucjan, dr
  50. Różański Kazimierz, prof. dr hab. inż.
  51. Sobczyk Krystyna, mgr
  52. Spisak Bartłomiej, dr hab. inż.
  53. Stęgowski Zdzisław, dr hab. inż.
  54. Stobiecki Tomasz, prof. dr hab.
  55. Strzałka Radosław, dr inż.
  56. Szafran Bartłomiej, prof. dr hab. inż.
  57. Szczerbowska-Boruchowska Magdalena, dr hab. inż.
  58. Szumlak Tomasz, dr hab. inż.
  59. Szymańska Renata, dr hab.
  60. Ślęzak Tomasz, dr hab.
  61. Tarasiuk Jacek, dr hab. inż.
  62. Tarnawski Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  63. Toboła Janusz, prof. dr hab. inż.
  64. Tokarz Waldemar, dr inż.
  65. Waluś Grażyna, mgr
  66. Wierzbanowski Krzysztof, prof. zw. dr hab. inż.
  67. Wijas Aneta, mgr
  68. Woch Wiesław Marek, dr hab.
  69. Wolny Janusz, prof. dr hab.
  70. Wroński Sebastian, dr inż.
  71. Zimnoch Mirosław, dr hab. inż.

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza