• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Rada Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki

Jednostka nadrzędna

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki

Osoby bezpośrednio przynależne

  1. Kalukiewicz Antoni, prof. dr hab. inż. Dziekan
  2. Kołodziejczyk Krzysztof, dr hab. inż. Prodziekan
  3. Michlowicz Edward, prof. dr hab. inż. Prodziekan
  4. Wiciak Jerzy, prof. dr hab. inż. Prodziekan
  5. Zimowski Sławomir, dr hab. inż. Prodziekan
  6. Banaś Marian, dr hab. inż.
  7. Barszcz Tomasz, dr hab. inż.
  8. Bednarczyk Tomasz, mgr inż.
  9. Buratowski Tomasz, dr hab. inż.
  10. Cieplok Grzegorz, dr hab. inż.
  11. Cieślik Jacek, prof. nadzw. dr hab. inż.
  12. Cupiał Piotr, dr hab. inż.
  13. Czop Piotr, dr hab. inż.
  14. Dudek Rafał, dr inż.
  15. Dulińska Beata, licencjat
  16. Feliks Jacek, dr hab. inż.
  17. Felis Józef, dr inż.
  18. Giergiel Mariusz, dr hab. inż.
  19. Gospodarczyk Piotr, dr inż.
  20. Hryniewicz Marek, prof. nadzw. dr hab. inż.
  21. Iwaniec Joanna, dr hab. inż.
  22. Iwaniec Marek, dr hab. inż.
  23. Kamisiński Tadeusz, dr hab. inż.
  24. Karwat Bolesław, prof. nadzw. dr hab. inż.
  25. Kasza Piotr, dr inż.
  26. Kleczkowski Piotr, prof. dr hab. inż.
  27. Klepka Andrzej, dr hab. inż.
  28. Kohut Piotr, dr hab. inż.
  29. Konieczny Jarosław, dr hab. inż.
  30. Kosała Krzysztof, dr hab. inż.
  31. Kot Marcin, dr hab. inż.
  32. Kotwica Krzysztof, dr hab. inż.
  33. Kowal Janusz, prof. dr hab. inż.
  34. Kowalski Włodzimierz, prof. dr hab. inż.
  35. Kozaczka Jarosław, prof. dr hab. inż.
  36. Krauze Krzysztof, prof. dr hab. inż.
  37. Kulinowski Piotr, dr hab. inż.
  38. Kwaśniewski Jerzy, prof. dr hab. inż.
  39. Lisowski Wojciech, dr hab. inż.
  40. Ładecki Bogusław, dr inż.
  41. Machniewicz Barbara, mgr inż.
  42. Machniewicz Tomasz, dr hab. inż.
  43. Machnik Ryszard, prof. nadzw. dr hab. inż.
  44. Majkut Leszek, dr hab. inż.
  45. Mendrok Krzysztof, dr hab. inż.
  46. Micek Piotr, dr inż.
  47. Michalczyk Jerzy, prof. dr hab. inż.
  48. Michalczyk Krzysztof, dr hab. inż.
  49. Młyniec Andrzej, dr hab. inż.
  50. Nalepka Kinga, dr hab. inż.
  51. Olszewski Ryszard, dr inż.
  52. Oprzędkiewicz Iwona, dr inż.
  53. Paćko Paweł, dr hab. inż.
  54. Pająk Tadeusz, dr hab. inż.
  55. Patalita Józef
  56. Petko Maciej, dr hab. inż.
  57. Piechowicz Janusz, dr hab. inż.
  58. Pilch Adam, dr inż.
  59. Pluta Janusz, dr inż.
  60. Płachno Marek, dr hab. inż.
  61. Rakowski Wiesław, prof. dr hab. inż.
  62. Rączka Waldemar, dr hab. inż.
  63. Rokita Tomasz, dr inż.
  64. Ryniewicz Anna Maria, dr hab. inż.
  65. Salwiński Józef, dr hab. inż.
  66. Sapiński Bogdan, prof. dr hab. inż.
  67. Sibielak Marek, dr hab. inż.
  68. Sioma Andrzej, dr hab. inż.
  69. Smoczek Jarosław, dr hab. inż.
  70. Snakowska Anna, dr hab.
  71. Snamina Jacek, dr hab. inż.
  72. Staszewski Wiesław Jerzy, prof. dr hab. inż.
  73. Stepinski Tadeusz, prof. dr hab. inż.
  74. Szpytko Janusz, prof. dr hab. inż.
  75. Szybka Jan Feliks, dr hab. inż.
  76. Świątoniowski Andrzej, prof. dr hab. inż.
  77. Targosz Jan, dr hab. inż.
  78. Tytko Andrzej, prof. dr hab. inż.
  79. Uhl Tadeusz, prof. dr hab. inż.
  80. Wojciechowski Jerzy, dr inż.
  81. Wojnar Łukasz, mgr
  82. Wolny Stanisław, prof. dr hab. inż.
  83. Wszołek Tadeusz, dr hab. inż.
  84. Wszołek Wiesław, dr hab. inż.
  85. Zagórski Krzysztof, dr inż.

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza