• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Rada Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

Jednostka nadrzędna

Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

Osoby bezpośrednio przynależne

  1. Adrian Henryk, prof. dr hab. inż.
  2. Augustyn-Nadzieja Joanna, dr inż.
  3. Bała Piotr, dr hab. inż.
  4. Banaś Krzysztof, dr hab. inż.
  5. Bernasowski Mikołaj, dr hab. inż.
  6. Bugajski Karol
  7. Cebo-Rudnicka Agnieszka, dr inż.
  8. Ciaś Andrzej, dr hab. inż.
  9. Cieniek Łukasz, dr inż.
  10. Dębiński Tomasz, dr inż.
  11. Dubiel Beata, dr hab. inż.
  12. Dymek Stanisław, prof. dr hab. inż.
  13. Falkus Jan, dr hab. inż.
  14. Głowacki Mirosław, prof. dr hab. inż.
  15. Gołdasz Andrzej, dr hab. inż.
  16. Hadała Beata, dr hab. inż.
  17. Jędrzejczyk Dariusz, dr inż.
  18. Kajta Lidia, licencjat
  19. Kalicka Zofia, prof. dr hab.
  20. Karbowniczek Mirosław, prof. dr hab. inż.
  21. Kąc Sławomir, dr hab. inż.
  22. Konstanty Janusz, prof. dr hab. inż.
  23. Kopernik Magdalena, dr hab.
  24. Kopia Agnieszka, dr hab. inż.
  25. Kopyściański Mateusz, dr inż.
  26. Kowalski Kazimierz, dr hab. inż.
  27. Krawczyk Janusz, dr hab. inż.
  28. Kruk Adam, dr hab. inż.
  29. Krzyżanowski Michał, prof. dr hab. inż.
  30. Kusiak Jan, prof. dr hab. inż.
  31. Łukaszek-Sołek Aneta, dr hab. inż.
  32. Madej Łukasz, dr hab. inż.
  33. Magalas Leszek, dr hab. inż.
  34. Magdziarz Aneta, dr hab.
  35. Majta Janusz, prof. dr hab. inż.
  36. Malinowski Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  37. Michta Grzegorz, dr inż.
  38. Migas Piotr, dr hab. inż.
  39. Milenin Andriy, prof. dr hab. inż.
  40. Mitura Zbigniew, dr hab. inż.
  41. Moskalewicz Tomasz, dr hab. inż.
  42. Muszka Krzysztof, dr hab. inż.
  43. Pacyna Jerzy, prof. dr hab. inż.
  44. Pawłowski Bogdan, dr hab. inż.
  45. Pieczonka Tadeusz, dr hab. inż.
  46. Pietrzyk Maciej, prof. dr hab. inż.
  47. Piotrowska Iwona, mgr inż.
  48. Radziszewska Agnieszka, dr hab. inż.
  49. Rauch Łukasz, dr hab. inż.
  50. Romański Andrzej, dr hab. inż.
  51. Rońda Jacek, prof. dr hab. inż.
  52. Rozmus-Górnikowska Magdalena, dr inż.
  53. Ryś Janusz, dr hab. inż.
  54. Skrzypek Stanisław, prof. dr hab. inż.
  55. Stachewicz Urszula, dr hab. inż.
  56. Stefańska-Kądziela Monika, dr inż.
  57. Sułowski Maciej, dr hab. inż.
  58. Svyetlichnyy Dmytro, prof. dr hab. inż.
  59. Szczepanik Stefan, prof. dr hab. inż.
  60. Szeliga Danuta, dr hab.
  61. Śleboda Tomasz, dr hab. inż.
  62. Ślęzak Wojciech, mgr inż.
  63. Telejko Tadeusz, prof. dr hab. inż.
  64. Turczyn Stanisław, prof. dr hab. inż.
  65. Wróbel Mirosław, dr hab. inż.
  66. Zielińska-Lipiec Anna, prof. dr hab. inż.

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza