• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Katedra Telekomunikacji (WIEiT-kt)

Jednostka nadrzędna: Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

Kierownictwo

Kierownik Katedry dr hab. inż. Marek Natkaniec

Osoba kontaktowa

Krystyna Stefanek

Pokój: D-6, ul. Czarnowiejska 78, IV, 402

Telefony kontaktowe

  • Tel. +48 12 617 39 37

Email-e kontaktowe

Strony WWW

  1. http://www.kt.agh.edu.pl

Osoby zatrudnione bezpośrednio w jednostce

  1. Boryło Piotr, dr inż.
  2. Bułat Jarosław, dr inż.
  3. Chodorek Robert Ryszard, dr inż.
  4. Chołda Piotr, dr hab. inż.
  5. Derkacz Jan, mgr inż.
  6. Domżał Jerzy, dr inż.
  7. Dukat Joanna, mgr
  8. Dziech Andrzej, prof. dr hab. inż.
  9. Fornalski Paweł, mgr inż.
  10. Głowacz Andrzej, dr inż.
  11. Gozdecki Janusz, dr inż.
  12. Górecka-Burkot Jadwiga, dr inż.
  13. Grega Michał, dr inż.
  14. Guzik Piotr, mgr inż.
  15. Hulicki Zbigniew, dr inż.
  16. Jajszczyk Andrzej, prof. dr hab. inż.
  17. Janowski Lucjan, dr inż.
  18. Kamisiński Andrzej, mgr inż.
  19. Kantor Mirosław, dr inż.
  20. Korus Paweł, dr inż.
  21. Kosek-Szott Katarzyna, dr hab. inż.
  22. Kułakowski Paweł, dr inż.
  23. Lasoń Artur, dr inż.
  24. Leszczuk Mikołaj, dr inż.
  25. Ludwin Wiesław, dr hab. inż.
  26. Łoziak Krzysztof, mgr inż.
  27. Natkaniec Marek, dr hab. inż.
  28. Niemiec Marcin, dr inż.
  29. Orzechowski Tomasz Marcin, dr inż.
  30. Pach Andrzej, prof. dr hab. inż.
  31. Pacyna Piotr, dr inż.
  32. Papir Zdzisław, prof. dr hab. inż.
  33. Pogoń Monika, mgr
  34. Pomorski Krzysztof, dr inż.
  35. Prasnal Łukasz, mgr inż.
  36. Putała Joanna, mgr
  37. Rapacz Norbert, mgr inż.
  38. Rusek Krzysztof, dr inż.
  39. Rząsa Jacek, mgr inż.
  40. Rzym Grzegorz, mgr inż.
  41. Sikora Marek, mgr inż.
  42. Staniszewski Andrzej, dr inż.
  43. Stankiewicz Rafał, dr inż.
  44. Stefanek Krystyna
  45. Stoch Stanisław, dr inż.
  46. Szott Szymon, dr inż.
  47. Szymański Andrzej, dr inż.
  48. Ślósarczyk Dorota, mgr
  49. Trzyniec Krystyna
  50. Wajda Krzysztof, dr inż.
  51. Wągrowski Michał, dr inż.
  52. Wójcik Robert, dr inż.
  53. Wszołek Jacek, dr inż.
  54. Zieliński Tomasz, prof. dr hab. inż.

Lista osób w tej jednostce i jednostkach podrzędnych

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza