• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Pracownicy (39)

Blusiewicz Bogusław, mgr inż.Sekcja Obsługi Technicznej
Brawuski Bartłomiej, mgr inż.Samodzielna Sekcja Integracji Systemów
Breitmeier Paweł, mgr inż.Sekcja Sieci Komputerowych
Dunin-Wąsowicz Tomasz, mgr inż.Sekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Fotomajczyk KrzysztofSekcja Obsługi Technicznej
Gaś Piotr, mgrSamodzielna Sekcja Integracji Systemów
Górecki Remigiusz, mgr inż.Centrum Rozwiązań Informatycznych
Gunia KarolSekcja Projektowania Usług
Jankowski Sebastian Łukasz, mgr inż.Sekcja Projektowania Usług
Juza Bogusław, mgr inż.Sekcja Sieci Komputerowych
Kiklica Andrzej, mgr inż.Samodzielna Sekcja Integracji Systemów
Kmiecik Jacek, mgr inż.Dział Usług i Aplikacji
Krzemień Agnieszka, mgr inż.Dział Usług i Aplikacji
Leroch Jolanta, mgrSekcja Sieci Komputerowych
Loos Adam, mgr inż.Sekcja Obsługi Technicznej
Mierzwa Anna, mgrSekcja Projektowania Usług
Nawrocki Norbert, inż.Samodzielna Sekcja Integracji Systemów
Ogorzałek KrzysztofSamodzielna Sekcja Integracji Systemów
Orzechowski Tomasz Marcin, dr inż.Sekcja Zarządzania Serwerami
Pałac Tomasz, mgr inż.Sekcja Zarządzania Serwerami
Pałczyński Przemysław, mgrSekcja Projektowania Usług
Pasek Miłosz, mgrSekcja Projektowania Usług
Petrykowski RemigiuszSekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Pilecki Mateusz, mgr inż.Sekcja Projektowania Usług
Rudnicka Agnieszka, mgr inż.Dział Usług i Aplikacji
Sokół Szymon, mgr inż.Dział Infrastruktury
Solarz Konrad, mgrDział Usług i Aplikacji
Solecki Adam Krzysztof, mgrSekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Surówka Artur, mgrSamodzielna Sekcja Integracji Systemów
Synowiec Elżbieta, mgr inż.Sekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Szott AnnaSekcja Projektowania Usług
Wawszczak Jacek, mgr inż.Sekcja Obsługi Technicznej
Wątor Wojciech, mgrSekcja Projektowania Usług
Więcek Grzegorz, mgr inż.Sekcja Zarządzania Serwerami
Wolczko Paweł, mgr inż.Sekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Wójcik SławomirSekcja Obsługi Technicznej
Wójtowicz Marek, mgr inż.Sekcja Zarządzania Serwerami
Zawora Paweł, mgrSekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Żurowski PawełSekcja Projektowania Usług

Funkcje (9)

Blusiewicz Bogusław, mgr inż.Sekcja Obsługi Technicznej
Dunin-Wąsowicz Tomasz, mgr inż.Sekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Juza Bogusław, mgr inż.Sekcja Sieci Komputerowych
Kmiecik Jacek, mgr inż.Dział Usług i Aplikacji
Sokół Szymon, mgr inż.Dział Infrastruktury
Wawszczak Jacek, mgr inż.Centrum Rozwiązań Informatycznych
Wątor Wojciech, mgrSekcja Projektowania Usług
Wójtowicz Marek, mgr inż.Sekcja Zarządzania Serwerami
Zaniewska-Niwicka WiesławaCentrum Rozwiązań Informatycznych

Emeryci (8)

Bobrzyński Wojciech, dr inż.Centrum Rozwiązań Informatycznych
Handzel MartaCentrum Rozwiązań Informatycznych
Korecka ViolettaCentrum Rozwiązań Informatycznych
Krupa BarbaraCentrum Rozwiązań Informatycznych
Listwan Elżbieta, mgr inż.Centrum Rozwiązań Informatycznych
Murzyn JolantaCentrum Rozwiązań Informatycznych
Pilch Janusz, mgr inż.Centrum Rozwiązań Informatycznych
Zaniewska-Niwicka WiesławaCentrum Rozwiązań Informatycznych

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza