• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Pracownicy (134)

Bacz Andrzej, inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Balawajder Tomasz, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Barłowska ŁucjaDział Administracyjny
Bąk WiesławaSekcja Operatorów
Bogusz Justyna, mgrDział Administracyjny
Brańka JarosławSekcja Operatorów
Brela Mateusz, drDział Oprogramowania HPC
Bubak Marian, dr inż.Katedra Informatyki
Budzowski Jacek, mgr inż.Dział Komputerów Dużej Mocy
Bugaj Marcin, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Buła Tomasz, mgr inż.Dział Techniczny Nawojki
Cholewa MieszkoZespół Centrum Operacyjnego
Chorąży MarekDział Sieci Komputerowych
Chudzik Jacek, mgrZespół Centrum Operacyjnego
Ciaćma Patrycja, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Cyganek Bogusław, prof. dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Czepiel Anna, mgr inż.Dział Sieci Komputerowych
Czuchry Maciej, mgr inż.Dział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Czulak Wojciech, inż.Dział Techniczny Pychowice
Deńca Urszula, mgrDział Obsługi Projektów
Dobrzańska Roksana, inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Dorobisz Andrzej, mgrLaboratorium Akceleracji Obliczeń i Sztucznej Inteligencji
Dorynek ArturDział Techniczny Nawojki
Dorynek RenataDział Administracyjny
Dutka Łukasz, drLaboratorium Technologii Chmurowych
Ewich Krystyna, mgr inż.Dział Obsługi Projektów
Flis Łukasz, mgrDział Oprogramowania HPC
Frączek Rafał, dr inż.Laboratorium Akceleracji Obliczeń i Sztucznej Inteligencji
Gaweł Krzysztof, mgrDział Sieci Komputerowych
Głowiak Janusz, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Golik Anna, mgr inż.Zespół Centrum Operacyjnego
Gorczyca PawełLaboratorium Przetwarzania Danych
Gólska Monika, mgrDział Administracyjny
Grabarczyk Tomasz, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Gubała Tomasz, mgr inż.Laboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Heilman KrzysztofDział Administracyjny
Hyra Ireneusz Michał, mgrDział Sieci Komputerowych
Janda Anna, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Kałafut DominikaDział Pamięci Masowych
Kapała JanLaboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Karwatowski Michał, mgr inż.Laboratorium Akceleracji Obliczeń i Sztucznej Inteligencji
Kasztelnik Marek, mgrLaboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Kawa JaninaSekcja Operatorów
Kitowski Jacek, prof. dr hab. inż.Zespół Programu PLGrid i Współpracy Europejskiej
Kitowski Łukasz, inż.Zespół Centrum Operacyjnego
Klimek WacławDział Techniczny Pychowice
Kochniarczyk GrzegorzDział Techniczny Nawojki
Kocot Joanna, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Kołtun Jerzy, mgr inż.Sekcja Bezpieczeństwa Komputerów Osobistych
Koziarski Michał, mgr inż.Laboratorium Algorytmów Równoległych
Kozioł WandaSekcja Operatorów
Krawentek Karol, mgr inż.Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH
Kruszelnicka Magdalena, mgrLaboratorium Przetwarzania Danych
Krzyworzeka Lesław, inż.Sekcja Techniczna
Krzyżek Adam, mgrDział Sieci Komputerowych
Kula Mariusz, mgr inż.Dział Techniczny Pychowice
Kurek Joanna, mgrDział Administracyjny
Kurlit-Dukalska Małgorzata, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Kurowska BarbaraDział Administracyjny
Kurzyniec PawełDział Sieci Komputerowych
Kuśnierz Barbara, mgr inż.Dział Obsługi Projektów
Kuzdra Przemysław, mgr inż.Dział Techniczny Pychowice
Kwaśniewski Marek, mgrSekcja Bezpieczeństwa Komputerów Osobistych
Lasoń Patryk, mgr inż.Dział Komputerów Dużej Mocy
Luboń MarcinDział Sieci Komputerowych
Macheta Bartosz, inż.Dział Techniczny Nawojki
Machnik MałgorzataDział Administracyjny
Magiera Małgorzata, mgr inż.Dział Sieci Komputerowych
Magryś Marek, inż.Dział Pamięci Masowych
Makuch MieszkoLaboratorium Przetwarzania Danych
Marszalik Adrian, mgr inż.Dział Pamięci Masowych
Marszałek Krzysztof, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Matyszkowicz Bartłomiej, mgrDział Sieci Komputerowych
Mądry LucynaDział Administracyjny
Meizner Jan, mgr inż.Laboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Milecki WacławDział Sieci Komputerowych
Milian Krystyna, drLaboratorium Przetwarzania Danych
Moskała JarosławDział Sieci Komputerowych
Mucha Kamil, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Noga Klemens, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Nowakowski Piotr, mgr inż.Laboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Oziębło Andrzej, mgrSekcja Operatorów
Oziomek KrzysztofDział Pamięci Masowych
Pająk Robert, mgr inż.Dział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Pałuk Aleksandra, mgrDział Obsługi Projektów
Paruch Józef, inż.Dział Sieci Komputerowych
Pawlik Maciej, mgr inż.Dział Komputerów Dużej Mocy
Pawlus Jerzy, mgrDział Sieci Komputerowych
Pilipczuk Mieczysław, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Pitala Joanna, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Pogoda Marek, mgrSekcja Bezpieczeństwa Komputerów Osobistych
Przybylski Jacek, mgrLaboratorium Technik Wizualnych
Pułapa Agnieszka, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Pyzioł ZofiaDział Administracyjny
Rozwadowski KrzysztofDział Techniczny Pychowice
Russek Paweł, dr hab. inż.Laboratorium Akceleracji Obliczeń i Sztucznej Inteligencji
Ryba Krzysztof, mgr inż.Dział Sieci Komputerowych
Sawicki Jakub, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Serwin Marta, mgrDział Administracyjny
Seweryn Izabela, mgrDział Obsługi Projektów
Sibiga Elżbieta, dypl. ek.Dział Ekonomiczno-Finansowy
Siejkowski Hubert, drLaboratorium Przetwarzania Danych
Sitko EwaSekcja Operatorów
Soboń MariaSekcja Operatorów
Stachańczyk Krzysztof, inż.Zespół Centrum Operacyjnego
Sterzel Mariusz, drDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Sułkowski Bartosz, dr inż.Dział Oprogramowania HPC
Sułkowski Grzegorz, mgr inż.Dział Pamięci Masowych
Surówka KrzysztofDział Techniczny Pychowice
Szepieniec Tomasz, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Szostak Michał, inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Szwarnóg Piotr, inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Szymańska Agnieszka, mgrAkademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH
Szymańska Agnieszka Anna, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Ścipień Katarzyna, mgrDział Obsługi Projektów
Świąć Stefan, mgrSekcja Operatorów
Świątkowska Marta, licencjatLaboratorium Przetwarzania Danych
Święs MateuszDział Techniczny Pychowice
Trela Damian, mgr inż.Dział Techniczny Nawojki
Turała Michał, prof. dr hab.Zespół Programu PLGrid i Współpracy Europejskiej
Wiatr Kazimierz, prof. dr hab. inż.Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH
Wielgosz Maciej, dr inż.Laboratorium Akceleracji Obliczeń i Sztucznej Inteligencji
Wilk Bartosz, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Wójcik KrystynaDział Administracyjny
Wójtowicz PatrykLaboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Wyrostek Piotr, drZespół Centrum Operacyjnego
Zaleska-Walterbach Angelika, mgrAkademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH
Zbozień Jarosław, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Zemła Andrzej, drZespół Centrum Operacyjnego
Ziajka Wojciech, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Zielińska IwonaDział Ekonomiczno-Finansowy
Zięba Arkadiusz, mgr inż.Dział Techniczny Nawojki
Ziętara Sebastian, mgr inż.Dział Techniczny Nawojki
Ziętko Rafał, mgr inż.Dział Techniczny Nawojki

Funkcje (11)

Bubak Marian, dr inż.Laboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Cyganek Bogusław, prof. dr hab. inż.Laboratorium Algorytmów Równoległych
Gaweł Krzysztof, mgrDział Sieci Komputerowych
Kitowski Jacek, prof. dr hab. inż.Zespół Programu PLGrid i Współpracy Europejskiej
Kozioł WandaSekcja Operatorów
Krawentek Karol, mgr inż.Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH
Krzyworzeka Lesław, inż.Sekcja Techniczna
Szymańska Agnieszka, mgrDział Administracyjny
Wiatr Kazimierz, prof. dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Zaleska-Walterbach Angelika, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Zemła Andrzej, drZespół Centrum Operacyjnego

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza