• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Pracownicy (229)

Achrem-Achremowicz Dorota, mgrDział Zamówień Publicznych
Adamski Łukasz, inż.Sekcja Administracji Obiektów Kampusu
Adamus Łukasz, lic.Zespół Ratowników
Antoszewski Marcin, mgrBasen AGH
Antoszewski ZbigniewBasen AGH
Bała Paulina, lic.Dział Gospodarki Nieruchomościami
Bankowicz BogusławDział Elektryczny
Baran ZbigniewDział Utrzymania Terenu
Bartnik GrzegorzSekcja Dokumentów Publicznych
Bednarek Marcin, mgr inż.Dział Sanitarny
Biały Łukasz, mgrSekcja Dokumentów Publicznych
Bielewicz Jarosław, mgr inż.Dział Elektryczny
Bieniarz Katarzyna, mgr inż.Dział Budowlany
Boliński Piotr, mgrDział Gospodarki Nieruchomościami
Breguła Katarzyna, mgr inż.Dział Zamówień Publicznych
Brózda Agnieszka, mgr inż.Dział Administracji Obiektami
Budzik Aleksandra, mgr inż.Zespół Obsługi Zadań
Budzyk-Babral Dorota, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Burski PawełZespół Obsługi Ruchu
Chechelska-Gil Magdalena, mgr inż.Zespół ds. Zasobu Nieruchomości
Cieślik Przemysław, mgr inż.Dział Budowlany
Cyganik AgnieszkaZespół Obsługi Ruchu
Czekaj-Kamińska Ewa, mgr inż. architekt krajobrazuDział Utrzymania Terenu
Ćwiertnia Joanna, mgrDział Zamówień Publicznych
Dalecki TomaszStraż AGH
Dander Barbara, mgrZespół Obsługi Zadań
Dąbrowska BeataSekcja Porządkowa
Dąbrowska Magdalena, mgrBasen AGH
Długoń Michał, mgrDział Zamówień Publicznych
Dobosz WojciechDział Elektryczny
Dobrowolska MałgorzataSekcja Porządkowa
Drewnicki AntoniDział Mechaniczny
Dukalski Sebastian, mgr inż.Dział Sanitarny
Dusza MałgorzataDział Ekonomiczny
Dyrga Marcin, mgrSekcja Gospodarki Sprzętem
Dzieża GrażynaDział Ekonomiczny
Dzięgielewska-Cora Magdalena, mgrSekretariat
Dziubańska IzabelaSekcja Porządkowa
Filip Rafał, mgrSekcja Telekomunikacji
Filipek Zbigniew, mgrZespół Obsługi Zadań
Filipowski WładysławStraż AGH
Frankiewicz KrzysztofSekcja Energetyki
Furman JanDział Elektryczny
Gajda MałgorzataSekcja Magazynów
Gajek Agnieszka, mgr inż.Dział Organizacyjny
Galos AgnieszkaBasen AGH
Gawlik KrzysztofArchiwum Uczelni
Górak Grzegorz, mgr inż.Zespół ewidencji systemów i rejestrów
Górak Karolina, mgrDział Ekonomiczny
Grabowska Iwona, mgrBasen AGH
Grabowski Krzysztof, mgr inż.Dział Utrzymania Technicznego
Grych KrzysztofDział Utrzymania Terenu
Grzech Jarosław, mgrDział Zamówień Publicznych
Gurgul KatarzynaAdministracja Budynków Zakładowych
Gwóźdź Krystian, mgr inż.Dział Sanitarny
Gzyl-Szpilka Agata, mgrBasen AGH
Hajdziński PiotrSekcja Zespołów Spisowych
Harasiewicz Ewelina, mgrBasen AGH
Hartabus Janusz, mgr inż.Sekcja Telekomunikacji
Herma Tomasz, mgr inż.Sekcja Administracji Obiektów Kampusu
Hrabia Agnieszka, mgr inż.Dział Zamówień Publicznych
Indyk Krystyna, mgrDział Ekonomiczny
Izdebski Maciej, mgrBasen AGH
Jałocha GrzegorzSekcja Energetyki
Jałocha JózefSekcja Energetyki
Jantos KatarzynaSekcja Zespołów Spisowych
Jarominek Bogusław, mgr inż.Sekcja Dokumentów Publicznych
Jarzyńska-Kaciczak IwonaSekcja Porządkowa
Jezuit Zbigniew, mgr inż.Zespół Obsługi Zadań
Jędrzejczyk WaldemarStraż AGH
Jodłowska Monika, mgrZespół ewidencji systemów i rejestrów
Jurowska Magdalena, mgrDział Zamówień Publicznych
Kaja MałgorzataSekcja Weryfikacji Różnic
Kania Andrzej, mgr inż.Sekcja Magazynów
Kańka Marta, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Karcz RafałSekcja Energetyki
Karkowska Bożena, mgrDział Zamówień Publicznych
Kasperczyk Agnieszka, mgrDział Gospodarki Majątkiem
Keguep Agnieszka, mgrSekretariat Główny
Kilijanek Kinga, mgrSekcja Weryfikacji Różnic
Kita JanuszDział Sanitarny
Kłapcia MichałSekcja Transportu
Kochańczyk Małgorzata, mgr inż.Zespół Obsługi Zadań
Kołodziejczyk GrzegorzStraż AGH
Kołodziejczyk HalinaStraż AGH
Kołodziejczyk Jerzy, mgr inż.Dział Elektryczny
Kopcych TadeuszDział Mechaniczny
Korbel KamilDział Elektryczny
Korczek DamianDział Sanitarny
Korytkowska-Bąk Katarzyna, mgr inż.Dział Budowlany
Kostka Daniel, mgr inż.Dział Budowlany
Kotowicz Dorota, mgrArchiwum Uczelni
Kowalczyk ZbigniewDział Sanitarny
Kowalik-Łatka Paulina, mgrSekcja Usług Ogólnouczelnianych
Kowalska Dominika, lic.Basen AGH
Kozub AndrzejDział Sanitarny
Kraińska Joanna, mgrDział Zamówień Publicznych
Król Leszek, mgr inż.Inspektor ds. Ochrony Przeciwpożarowej
Krusińska Anna, lic.Basen AGH
Krystyna WłudarskaZespół Obsługi Ruchu
Krzywkowska IrenaSekcja Porządkowa
Kudasik Tomasz, mgr inż.Dział Elektryczny
Kula Maciej, mgr inż.Dział Budowlany
Kuńska BożenaSekretariat Główny
Kurek Marzena, mgrDział Zamówień Publicznych
Kwaśniewska AnnaStraż AGH
Lachowicz TadeuszZespół ewidencji systemów i rejestrów
Laska Marek, lic.Sekcja Transportu
Laska RenataStraż AGH
Lechowicz Tomasz, inż.Basen AGH
Lempart Sylwia, mgrDział Zamówień Publicznych
Lenard LeszekSekcja Transportu
Lepa Maria, mgrDział Zamówień Publicznych
Lewkowicz Wojciech, mgr inż.Sekcja Energetyki
Liana Jacek, mgr inż.Sekcja Administracji Obiektów Zewnętrznych
Lipiarz BeataBasen AGH
Lipiarz KrzysztofBasen AGH
Lipiarz MonikaZespół Obsługi Zadań
Lis Karolina, mgrBasen AGH
Lisowski AndrzejStraż AGH
Machaczka MarekZespół Ratowników
Madej MariaStraż AGH
Madejski BogdanBasen AGH
Madyda MirosławDział Elektryczny
Maj Wojciech, mgr inż.Sektor Techniczny
Małek Katarzyna, mgrSekretariat
Markiewicz Elżbieta, mgr inż.Dział Budowlany
Mączka KrzysztofSekcja Energetyki
Mendyk Dariusz, mgr inż.Sektor Techniczny
Mielniczuk MonikaZespół Obsługi Ruchu
Migocki Paweł, lic.Zespół Ratowników
Milczarek Lucyna, mgr inż.Basen AGH
Miś AnnaSekcja Porządkowa
Miśkiewicz Mateusz, mgrBasen AGH
Moskała JanuszDział Sanitarny
Mól Łukasz, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Musiał KazimierzDział Mechaniczny
Myśliwiec Paweł, mgr inż.Pion Kanclerza
Niewola Katarzyna, mgrZespół Obsługi Zadań
Nowak Anna, inż.Basen AGH
Nurkowska-Łachman DanutaSekretariat Główny
Oleksy Jolanta, mgrDział Zamówień Publicznych
Olesińska Anna, lic.Dział Obsługi Uczelni
Ortyl Halina, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Osych MiłoszDział Sanitarny
Pająk Szymon, lic.Sekcja Administracji Obiektów Zewnętrznych
Parocka Justyna, mgrSekcja Weryfikacji Różnic
Pawlak-Henszke Bogumiła, mgrZespół Umów i Ewidencji Powierzchni
Pękowska Monika, mgrDział Ekonomiczny
Pękowski PiotrDział Gospodarki Nieruchomościami
Piechota Dariusz, mgr inż.Dział Gospodarki Nieruchomościami
Piekarz MirosławDział Utrzymania Terenu
Piwowar Dariusz, mgr inż.Zespół Obsługi Zadań
Płonka MarcinBasen AGH
Polny Marcin, mgr inż.Sektor Ekonomiczny
Poluk Lucyna, mgrSekcja Gospodarki Sprzętem
Połomski PiotrStraż AGH
Pomarzański Wojciech, mgr inż.Sekcja Zespołów Spisowych
Poniedziałek StanisławStraż AGH
Poniewierski Rafał, mgr inż.Straż AGH
Popławski MariuszBasen AGH
Postół DawidZespół Obsługi Zadań
Poznańska DorotaBasen AGH
Przybyłowska-Stanek Beata, mgr inż.Basen AGH
Pstruś KazimierzSekcja Transportu
Ptaszek Robert, mgr inż.Sekcja Administracji Obiektów Kampusu
Ramus Władysław, mgr inż.Dział Budowlany
Rogowska-Kwas Renata, mgr inż.Dział Zamówień Publicznych
Rogóż MarekDział Sanitarny
Romek Łukasz, mgr inż.Sekcja Usług Ogólnouczelnianych
Roś SławomirDział Sanitarny
Rusek JanDział Utrzymania Terenu
Rybniewska Małgorzata, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Rzepecka Anna, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Sałaciak DominikaArchiwum Uczelni
Saramak Grzegorz, mgr inż.Dział Elektryczny
Skrzat MarekDział Elektryczny
Skrzypczyk BarbaraSekretariat Główny
Stach GrzegorzDział Sanitarny
Starański PawełSekretariat Główny
Stawowy ZbigniewStraż AGH
Stelmach AdamDział Mechaniczny
Stelmach PiotrDział Mechaniczny
Stolarska Anna, mgr inż.Sektor Techniczny
Stryczek Monika, mgrSekretariat Główny
Strzelec-Waktor Beata, mgrDział Ekonomiczny
Suder AldonaSekcja Zespołów Spisowych
Szablewski TomaszBasen AGH
Szewczyk JózefDział Elektryczny
Szmuc Karolina, mgrMuzeum AGH
Szopa Jacek, mgrPion Kanclerza
Szumiec AnetaSekretariat Główny
Szydłowska Bożena, mgr inż.Zespół ewidencji systemów i rejestrów
Szylder PrzemysławDział Elektryczny
Śliwa-Naporowska Lucyna, mgrDział Zamówień Publicznych
Śliz Jerzy, mgr inż.Dział Budowlany
Śmiech Mariusz, mgr inż.Sektor Techniczny
Świątek Marta, mgrZespół Obsługi Zadań
Świderska EwaArchiwum Uczelni
Świderski SławomirSekcja Gospodarki Sprzętem
Tęcza Joanna, mgr inż.Dział Sanitarny
Tokarz Agnieszka, mgr inż.Muzeum AGH
Tomczyk JaninaSekcja Porządkowa
Trybus Anna, mgrDział Zamówień Publicznych
Uchto StanisławStraż AGH
Urbańska AgnieszkaBasen AGH
Urbańska Iwona, mgrDział Ekonomiczny
Urbańska IwonaSekcja Administracji Obiektów Zewnętrznych
Urbański AndrzejSekcja Administracji Obiektów Zewnętrznych
Urbański WiesławSekcja Magazynów
Wadowski AndrzejStraż AGH
Walczak AndrzejStraż AGH
Walczak Sławomir, mgr inż.Dział Budowlany
Waligórska Małgorzata, mgrDział Zamówień Publicznych
Warchoł ŁukaszZespół Ratowników
Wąsowicz Łukasz, mgr inż.Dział Utrzymania Terenu
Wąs-Szczygieł Małgorzata, mgrDział Gospodarki Majątkiem
Wilk DanielBasen AGH
Wojanek PiotrSekcja Energetyki
Wojnicka Monika, mgr inż.Basen AGH
Wojtaszek Maciej, mgrDział Ekonomiczny
Wolska Marlena, mgrDział Ekonomiczny
Zaleśna Małgorzata, mgrSekcja Dokumentów Publicznych
Ziembiński GrzegorzDział Elektryczny
Ziemińska Natalia Olga, mgrDział Gospodarki Nieruchomościami
Zioło Henryk, mgr inż.Pion Kanclerza
Żarecka Jadwiga, mgrDział Ekonomiczny
Żupnik KonradDział Elektryczny
Żurek LucynaSekcja Porządkowa

Funkcje (5)

Dobosz WojciechDział Elektryczny
Gajek Agnieszka, mgr inż.Dział Organizacyjny
Kasperczyk Agnieszka, mgrDział Gospodarki Majątkiem
Myśliwiec Paweł, mgr inż.Dział Obsługi Uczelni
Zioło Henryk, mgr inż.Pion Kanclerza

Emeryci (1)

Petlic ElżbietaSekcja Porządkowa

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza