Strona główna AGH
System informacyjny AGH
Pomiń menu
Pracownicy
Jednostki
Ciała kolegialne
Zgłoszenie i aktualizacja danych
Informacje telekomunikacyjne
Wyniki wyszukiwania
Pracownicy (70)
Bankowicz Bogusław
Dział Elektryczny
Bańdo Paweł
Dział Mechaniczny
Bednarek Marcin, mgr inż.
Dział Sanitarny
Bielewicz Jarosław, mgr inż.
Dział Elektryczny
Bieniarz Katarzyna, mgr inż.
Dział Budowlany
Budzik Aleksandra, mgr inż.
Zespół Obsługi Zadań
Cieślik Przemysław, mgr inż.
Dział Budowlany
Dander Barbara, mgr
Zespół Obsługi Zadań
Dobosz Wojciech
Dział Elektryczny
Drewnicki Antoni
Dział Mechaniczny
Dukalski Sebastian, mgr inż.
Dział Sanitarny
Filip Rafał, mgr
Sekcja Telekomunikacji
Filipek Zbigniew, mgr
Zespół Obsługi Zadań
Frankiewicz Krzysztof
Sekcja Energetyki
Furman Jan
Dział Elektryczny
Gwóźdź Krystian, mgr inż.
Dział Sanitarny
Hartabus Janusz, mgr inż.
Sekcja Telekomunikacji
Jałocha Grzegorz
Sekcja Energetyki
Jałocha Józef
Sekcja Energetyki
Jezuit Zbigniew, mgr inż.
Zespół Obsługi Zadań
Karcz Rafał
Sekcja Energetyki
Kita Janusz
Dział Sanitarny
Kłapcia Michał
Sekcja Transportu
Kochańczyk Małgorzata, mgr inż.
Zespół Obsługi Zadań
Kołodziejczyk Jerzy, mgr inż.
Dział Elektryczny
Kopcych Tadeusz
Dział Mechaniczny
Korbel Kamil
Dział Elektryczny
Korczek Damian
Dział Sanitarny
Korytkowska-Bąk Katarzyna, mgr inż.
Dział Budowlany
Kostka Daniel, mgr inż.
Dział Budowlany
Kowalczyk Zbigniew
Dział Sanitarny
Kozub Andrzej
Dział Sanitarny
Król Leszek, mgr inż.
Inspektor ds. Ochrony Przeciwpożarowej
Kudasik Tomasz, mgr inż.
Dział Elektryczny
Kula Maciej, mgr inż.
Dział Budowlany
Laska Marek, lic.
Sekcja Transportu
Lenard Leszek
Sekcja Transportu
Lewkowicz Wojciech, mgr inż.
Sekcja Energetyki
Lipiarz Monika
Zespół Obsługi Zadań
Madyda Mirosław
Dział Elektryczny
Maj Wojciech, mgr inż.
Sektor Techniczny
Markiewicz Elżbieta, mgr inż.
Dział Budowlany
Mączka Krzysztof
Sekcja Energetyki
Mendyk Dariusz, mgr inż.
Sektor Techniczny
Moskała Janusz
Dział Sanitarny
Musiał Kazimierz
Dział Mechaniczny
Niewola Katarzyna, mgr
Zespół Obsługi Zadań
Osych Miłosz
Dział Sanitarny
Piwowar Dariusz, mgr inż.
Zespół Obsługi Zadań
Postół Dawid
Zespół Obsługi Zadań
Pstruś Kazimierz
Sekcja Transportu
Ramus Władysław, mgr inż.
Dział Budowlany
Rogóż Marek
Dział Sanitarny
Roś Sławomir
Dział Sanitarny
Saramak Grzegorz, mgr inż.
Dział Elektryczny
Skrzat Marek
Dział Elektryczny
Stach Grzegorz
Dział Sanitarny
Stelmach Adam
Dział Mechaniczny
Stelmach Piotr
Dział Mechaniczny
Stolarska Anna, mgr inż.
Sektor Techniczny
Szewczyk Józef
Dział Elektryczny
Szylder Przemysław
Dział Elektryczny
Śliz Jerzy, mgr inż.
Dział Budowlany
Śmiech Mariusz, mgr inż.
Sektor Techniczny
Świątek Marta, mgr
Zespół Obsługi Zadań
Tęcza Joanna, mgr inż.
Dział Sanitarny
Walczak Sławomir, mgr inż.
Dział Budowlany
Wojanek Piotr
Sekcja Energetyki
Ziembiński Grzegorz
Dział Elektryczny
Żupnik Konrad
Dział Elektryczny
Funkcje (1)
Dobosz Wojciech
Dział Elektryczny