• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Pracownicy (192)

Dajda Jacek, dr inż.Instytut Informatyki
Dalecki TomaszStraż AGH
Damasiewicz-Gargol Joanna, mgrSekcja metodyczna
Dander Barbara, mgrZespół Obsługi Zadań
Danek IzabelaCentrum Zarządzania Wdrożeniami
Danek Małgorzata, dr hab. inż.Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Danek Tomasz, dr hab. inż.Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Daniłowicz Michał, mgr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Danioł Mateusz, mgr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Dańko Józef, prof. dr hab. inż.Wydział Odlewnictwa
Dańko Rafał, prof. dr hab. inż.Katedra Chemii i Korozji Metali
Dańko Violetta, mgrOddział Magazynów
Das Madhurima, drKatedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Davassi Katarzyna, mgrDział Kadr
Dawiec Dominika, drKatedra Surowców Energetycznych
Dąbek Jarosław, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Dąbek MałgorzataKatedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali Nieżelaznych
Dąbrowa Juliusz, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Dąbrowska BarbaraDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Dąbrowska BeataSekcja Porządkowa
Dąbrowska Ilona, mgrZespół Języka Angielskiego
Dąbrowska Magdalena, mgrBasen AGH
Dąbrowska-Boruch Agnieszka, dr inż.Instytut Elektroniki
Dąbrowski Andrzej, mgr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Dąbrowski Karol, drKatedra Inżynierii Gazowniczej
Dąbrowski Robert, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Dąbrowski Władysław, prof. dr hab. inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Dej Dariusz, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Deja Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Dekster Lisa, mgr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Dekster Monika, dr inż.Instytut Informatyki
Dembowski Michał, mgr inż.Centrum Zarządzania Wdrożeniami
Deńca Urszula, mgrDział Obsługi Projektów
Depta ArturSekcja Administracyjna Studium
Deptuch Grzegorz, dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Derkacz Jan, mgr inż.Instytut Telekomunikacji
Derwisz AlicjaSekcja Wypłat i Rozliczeń Stypendiów
Deryniowska AnnaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Deszcz Marek JanBiuro Administracyjne Wydziału
Dębicki Jacek, dr hab.Katedra Studiów nad Kulturą i Badań Ery Cyfrowej
Dębińska Ewa, dr inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Dębiński Tomasz, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Dębowska Olimpia, mgrDział Obsługi Funduszy Strukturalnych
Dębowski Jakub, inż.Centrum Zarządzania Wdrożeniami
Dębska Joanna, mgrKatedra Plastycznej Przeróbki Metali i Metalurgii Ekstrakcyjnej
Dębski Roman, dr inż.Instytut Informatyki
Dietrich Jerzy, mgr inż. architektKatedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Długoń Elżbieta, dr inż.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Długoń Michał, mgrDział Zamówień Publicznych
Długopolski Jacek, dr inż.Instytut Informatyki
Długosz Marek, dr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Długosz Mirosława, dr inż. Katedra Technologii Informacyjnych i Mediów
Długosz-Truszkowska Elżbieta, mgr inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Dmowska Anna, mgr inż.Dom Studencki Nr 12 -- ,,PROMYK''
Dmowski Albert, mgr inż.Dział Utrzymania Systemów Obsługi Studiów
Dobosz Anna Angelika, lic.Oddział Udostępniania Zbiorów
Dobosz Iwona, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Dobosz WojciechDział Elektryczny
Dobrowolska Justyna, mgrInstytut Elektroniki
Dobrowolska MałgorzataSekcja Porządkowa
Dobrowolski Grzegorz, prof. dr hab. inż.Instytut Informatyki
Dobrzański Mateusz, mgrCentrum Bezpieczeństwa Informacji
d'Obyrn Kajetan, dr hab. inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Domalik-Pyzik Patrycja, dr inż.Katedra Biomateriałów i Kompozytów
Domańska Grażyna, dr inż.Katedra Energetyki Jądrowej i Radiochemii
Domańska Lucyna, mgr inż.Dom Studencki Nr 4 -- ,,FILUTEK''
Domańska Monika, mgr inż.Centrum Karier
Domański Jan, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Dominik Ireneusz, dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Domino MaciejPracownia Elektryczna
Domżał Jerzy, dr hab. inż.Instytut Telekomunikacji
Doniec JarosławMiasteczko Studenckie
Donizak Janusz, dr hab. inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Dorobisz Andrzej, mgrDział Oprogramowania HPC
Dorosz Dominik Jacek, prof. dr hab.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Dorosz Piotr, dr inż.Instytut Elektroniki
Doroz MichałPracownia Robót Różnych
Dorynek ArturDział Techniczny Nawojki
Dorynek Ewa, mgrDział Przychodów i Kosztów
Dorynek Renata, mgrDział Administracyjny
Drabek Tomasz, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Drabik Anna, dr hab.Katedra Chemii Analitycznej i Biochemii
Drabik LidiaBiuro Administracyjne Wydziału
Dragan Agata, mgrBiblioteka Wydziałowa
Drapa Barbara, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Drenda Cezary, mgr inż.Katedra Projektowania i Eksploatacji Maszyn
Drewnicki AntoniDział Mechaniczny
Dreżewski Rafał, dr hab. inż.Instytut Informatyki
Drochlińska Małgorzata, mgrDom Studencki Nr 2 -- ,,BABILON''
Drochliński Paweł, inż.Miasteczko Studenckie
Drochliński PiotrFundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie ACADEMICA
Drozd Anna, mgr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Droździk Agnieszka, mgrDziekanat
Droździk Anna, dr inż.Centrum Energetyki AGH
Drożdż Ewa, dr hab.Katedra Chemii Nieorganicznej
Drożdż Marek, dr inż.Katedra Zarządzania Strategicznego
Drożdż Paweł, dr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali i Metalurgii Ekstrakcyjnej
Drożyński Dariusz, dr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Dróżdż Agnieszka, dr inż.Katedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Druzgała Angelika, mgr inż.Dziekanat
Drwięga Tomasz, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Dryglas Diana, dr hab.Katedra Zarządzania Strategicznego
Drzewicka Sabina, lic.Instytut Telekomunikacji
Drzewiecki Wojciech, dr inż.Katedra Fotogrametrii, Teledetekcji Środowiska i Inżynierii Przestrzennej
Drzewosz Agata, dr inż.Katedra Projektowania i Eksploatacji Maszyn
Dubel Anna, dr inż.Katedra Finansów i Rachunkowości
Dubiel Aleksandra Maria, dr inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Dubiel Beata, dr hab. inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali i Metalurgii Ekstrakcyjnej
Duda Jerzy, dr hab. inż.Katedra Informatyki Biznesowej i Inżynierii Zarządzania
Duda Joanna, dr hab. inż.Katedra Zarządzania Organizacjami i Kapitałem Społecznym
Duda Józef, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Duda Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Duda ŁukaszBiuro Administracyjne Wydziału
Duda Małgorzata, mgrDział Rozrachunków
Duda Robert, dr hab. inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Duda Stanisław, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Dudała Joanna, dr inż.Katedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Dudek Adrian Jerzy, mgr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Dudek Aneta, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Dudek Anna, dr hab.Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Dudek Anna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Dudek Kamil, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Dudek Krzysztof, drKatedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Dudek Magdalena, dr hab. inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Dudek Marek, dr hab. inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Dudek Piotr, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Dudek Rafał, dr inż.Katedra Projektowania i Eksploatacji Maszyn
Dudek Roman, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Dudek-Waliczek Magdalena, mgr inż.Sekcja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Dudzińska MartaBiuro Administracyjne Wydziału
Dukalski Sebastian, mgr inż.Dział Sanitarny
Dukat Joanna, mgrInstytut Telekomunikacji
Dulba Barbara, mgrZespół Języka Angielskiego
Dulczewska Ilona, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Dulińska Beata, lic.Katedra Automatyzacji Procesów
Duliński Marek, dr hab. inż.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Duma Radosław, inż.Dział Centrum Operacyjne
Dumańska-Słowik Magdalena, dr hab. inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Dunikowski Dawid, inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Dunin-Wąsowicz Tomasz, mgr inż.Sekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Dura-Kowalska SabinaDom Studencki Nr 6 -- ,,BRATEK''
Durda Ewa, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Durek AleksandraKatedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Durlik Barbara, mgrZespół Języka Angielskiego
Dusza Ewa, mgr inż.Sekcja Ekonomiczno-Organizacyjna
Dusza MałgorzataDział Ekonomiczny
Dusza-Kozub BeataSekcja Nauki i Rozwoju
Dutka Łukasz, drLaboratorium Technologii Chmurowych
Dutka Mateusz Marcin, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Dworakowski Ziemowit, dr hab. inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Dwornik Maciej, dr inż.Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Dworzak Michał, mgr inż.Katedra Inżynierii Górniczej i Bezpieczeństwa Pracy
Dwużnik Michał, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Dybała Jolanta, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Dybeł Piotr, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Dybowski Paweł, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Dychkovskyi Roman, dr hab. inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Dyczkowski Mirosław, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Dydejczyk Antoni, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Dygas Aneta, mgrDział Przedsiębiorczości Akademickiej CWiTT
Dygas Anna, drDział Umów CWiTT
Dygas Ilona, mgrDział Płac
Dykiel Anna, lic.Dział Finansowy
Dylowicz Monika, mgrSamodzielna Sekcja ds. Współpracy Międzybibliotecznej i Kontroli Zbiorów BG
Dymek Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Dynak-Kozioł Katarzyna, mgrKatedra Informatyki Stosowanej
Dyndał Katarzyna Marlena, dr inż.Instytut Elektroniki
Dyndał Mateusz, dr hab. inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Dyrga Marcin, mgrSekcja Gospodarki Sprzętem
Dyzio Anna, mgrDział Płac
Dziadek Michał, dr inż.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Dziadowicz Katarzyna, mgrCentrum Komunikacji i Marketingu
Działak Paweł, mgrKatedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Dziech Andrzej, prof. dr hab. inż.Instytut Telekomunikacji
Dziedziech Kajetan, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Dziedzina Anna, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Dziedzina MichałPracownia Hydrauliczna
Dzienniak Damian, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Dzieża GrażynaDział Ekonomiczny
Dzieża Jerzy, dr inż.Katedra Matematyki Finansowej
Dzięgielewska-Cora Magdalena, mgrSekretariat
Dzik Magdalena, mgr inż.Dziekanat
Dziok Agnieszka, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Dziok Tadeusz, dr inż.Katedra Technologii Paliw
Dziubaniuk Małgorzata, drKatedra Chemii Analitycznej i Biochemii
Dziubańska IzabelaSekcja Porządkowa
Dziubiński Tomasz, mgr inż.Katedra Zarządzania Organizacjami i Kapitałem Społecznym
Dziurdzia Barbara, dr inż.Instytut Elektroniki
Dziurdzia Piotr, dr inż.Instytut Elektroniki
Dziurka Rafał, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Dziurzyńska Urszula, mgrDział Infrastruktury Badawczej
Dzwinel Witold, prof. dr hab. inż.Instytut Informatyki

Funkcje (17)

Dajda Jacek, dr inż.Instytut Informatyki
Dańko Rafał, prof. dr hab. inż.Katedra Chemii i Korozji Metali
Deja Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Dobosz WojciechDział Elektryczny
Domalik-Pyzik Patrycja, dr inż.Katedra Biomateriałów i Kompozytów
Domżał Jerzy, dr hab. inż.Instytut Telekomunikacji
Drożdż Ewa, dr hab.Katedra Chemii Nieorganicznej
Drwięga Tomasz, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Duda Jerzy, dr hab. inż.Katedra Informatyki Biznesowej i Inżynierii Zarządzania
Duda Joanna, dr hab. inż.Katedra Zarządzania Organizacjami i Kapitałem Społecznym
Dudek Anna, dr hab.Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Dudek Marek, dr hab. inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Dunin-Wąsowicz Tomasz, mgr inż.Sekcja Rozwoju i Utrzymania Aplikacji
Durlik Barbara, mgrZespół Języka Angielskiego
Dybowski Paweł, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Dzieża Jerzy, dr inż.Katedra Matematyki Finansowej
Dziok Tadeusz, dr inż.Katedra Technologii Paliw

Emeryci (17)

Danielewski Marek, prof. dr hab. inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Dec Jerzy, dr hab. inż.Katedra Geofizyki
Długosz Aleksander, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Technologii Paliw
Dobosz Stanisław Marian, prof. dr hab. inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Dobrowolski Jan Wincenty, prof. dr hab.Zespół Biotechnologii Środowiskowej i Ekologii
Dubiel Stanisław, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Dubiel Stanisław Mieczysław, prof. dr hab.Katedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Dudek-Dyduch Ewa, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Dulian Beata, mgrZespół Języków Germańskich, Romańskich i Słowiańskich
Dybiec Henryk, prof. dr hab. inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali Nieżelaznych
Dyczek Jerzy, dr hab. inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Dyduch Alina, drKatedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Dyduch Tadeusz, dr inż.Instytut Informatyki
Dziadecki Aleksander, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Działek Kazimierz, inż.Instytut Elektroniki
Dzik Stanisław, dr inż.Katedra Projektowania i Eksploatacji Maszyn
Dziura KazimierzKatedra Technologii Materiałów Budowlanych

Doktoranci (2)

Dąbrowiecki Łukasz, mgrKatedra Studiów nad Społeczeństwem i Technologią
Dybeł Piotr Marcin, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza