• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Liczba znalezionych osób: 265

Gac Konrad Krzysztof, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Gacek Małgorzata, mgrKatedra Automatyzacji Procesów
Gadacz Tadeusz, prof. dr hab.Katedra Kulturoznawstwa i Filozofii
Gadziała RyszardPracownia Elektryczna
Gaj Katarzyna, mgrSekcja Obsługi Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Gaj MarzenaBiuro Administracyjne Wydziału
Gajda Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Gajda MałgorzataMagazyn Chemiczny
Gajda Paweł, dr inż.Katedra Energetyki Jądrowej
Gajek Agnieszka, mgr inż.Dział Organizacyjny
Gajek Marcin, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Gajer Mirosław, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Gajerski Ryszard, dr inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Gajewska Marta, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Gajęcki Marek, dr inż.Katedra Informatyki
Gajoch WiesławDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Gajoszek Katarzyna, mgrBiuro Rektora
Gajowy Marek, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Galias Zbigniew, prof. dr hab. inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Galica ZofiaDział Finansowy
Galiniak Grzegorz, dr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Gallina Alberto, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Galon FranciszekKatedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Galos AgnieszkaZespół Obsługi Ruchu
Gałaś Andrzej, dr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Gałaś Slavka, dr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Gałaś Zdzisław, dr hab. inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Gałka Elżbieta, drKatedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Gałka Jakub, dr inż.Katedra Elektroniki
Gałkowski Michał, dr inż.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Gałuszka MałgorzataBiuro Administracyjne Wydziału
Gancarz Artur, mgr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Gapys Jolanta, mgrDziekanat
Gara Paweł, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Garbacz Maciej, dr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Garbacz-Klempka Aldona, dr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Garczyńska Maria, mgrBiblioteka Główna
Garda Bartłomiej, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Gargul Krzysztof, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Garlicki Aleksander, prof. dr hab. inż.Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Garstka IwonaSekcja Kadrowa
Gas Piotr, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Gasińska Mirosława, mgr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Gastoł BarbaraSekcja Administracyjna
Gawałkiewicz Rafał, dr inż.Zespół Geodezji Górniczej
Gaweł Adam, mgrWydziałowe Laboratorium Badań Fazowych, Strukturalnych, Teksturalnych i Geochemicznych
Gaweł Bartłomiej, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Gaweł Krzysztof, mgrDział Sieci Komputerowych
Gaweł Richard, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Gawenda Tomasz, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Gawęda Skrok Joanna, mgr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Gawędzki Wacław, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Gawlicki Marek, dr hab. inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Gawlik BogumiłaDom Studencki Nr 11 -- ,,BONUS''
Gawlik KamilaDziekanat
Gawlik KrzysztofArchiwum Uczelni
Gawlik WiesławKatedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Gawlikowska Natalia, licencjatBasen AGH
Gawor JoannaDział Finansowy
Gawron Katarzyna, mgrCentrum Studentów Zagranicznych
Gawron Marek, mgrKatedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Gawroński Przemysław, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Gazda-Grzywacz Magdalena, mgr inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Gąciarz Barbara, dr hab.Katedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Gądecki Jacek, dr hab.Katedra Socjologii Ogólnej i Antropologii Społecznej
Gądek MaciejKatedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali Nieżelaznych
Gądek StefanKatedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Gąska Karolina, dr inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Gdowska Katarzyna, dr inż.Katedra Badań Operacyjnych
Gdula Ewelina, mgrKatedra Informatyki
Gębarowska JaninaDom Studencki Nr 8 -- ,,STOKROTKA''
Gębarowski Wojciech, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Gębski Krzysztof, drKatedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Gędziorowski Bartłomiej, dr inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Gibiec Mariusz, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Giebułtowski Marek, mgrKatedra Fizyki Ciała Stałego
Gierdziewicz Maciej, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Giergiel Mariusz, dr hab. inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Gierlach MałgorzataWydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Giermek BożenaBiuro Administracyjne Wydziału
Gil Aleksander, prof. dr hab.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Gil Ewelina, mgrSekcja Płacowa
Ginda Grzegorz, dr hab. inż.Pracownia Zastosowań Metod Wielokryterialnych
Glanowska DanutaDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Gładki Paweł, drKatedra Informatyki
Gładysz Paweł, dr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Głąb Sebastian, mgr inż.Katedra Elektroniki
Głowacki BogdanSekcja Administracyjna
Głowacki Mirosław, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Głowacz Adam, dr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Głowacz Andrzej, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Głowacz Jowita Barbara, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Głowacz MałgorzataDom Studencki Nr 18
Głowacz Rafał, mgrZespół Języka Angielskiego
Głowacz Witold, mgr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Głowiak Dominika
Głowiak Janusz, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Głownia Jan, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Głód Jerzy, mgrZespół Radców Prawnych
Głut Barbara, dr inż.Katedra Informatyki
Gnela Maciej, mgrWydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej
Gniady PiotrBiuro Administracyjne Wydziału
Gocał Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Goćwin Maciej, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Godek Juliusz, dr inż.Katedra Elektroniki
Godlewska Elżbieta, mgrZespół Języka Angielskiego
Godlewska Elżbieta, prof. dr hab. inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Godos Marcin, mgrZespół Ratowników
Godyń Stanisław, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Godyń Urszula, inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Gola Joanna, inż.Dziekanat
Golański Ryszard, dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Golenia Jolanta, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Golik Anna, mgr inż.Zespół Centrum Operacyjnego
Golińska KrystynaDział Księgowości Majątkowej
Golizda-Bliziński Marcin, mgrKatedra Informatyki
Golonka Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Golonka Marek, mgr inż.Dział Komputeryzacji Zarządzania Uczelnią
Gołaszewski Grzegorz, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Gołaś Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Gołaś Janusz, prof. dr hab.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Gołda HalinaBiuro Administracyjne Wydziału
Gołda Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Gołdasz Andrzej, dr hab. inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Gołdasz Elżbieta, mgr inż.Dziekanat
Gołek Łukasz, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Gołębiowska Bożena, dr hab. inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Gołębiowska KingaDział Obsługi Funduszy Strukturalnych
Gołębiowska Maria, inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Gołojuch KazimierzDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Goły Marcin, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Gondek Łukasz, dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Gonet Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Gonet Patrycja, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Goral Adrian, mgr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Gorazd Łukasz, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Gorczyca PawełLaboratorium Przetwarzania Danych
Gorczyca Zbigniew, dr inż.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Gorgoń Marek, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Gorgoń Mariusz, mgr inż.Miasteczko Studenckie
Gőrlich Agnieszka, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Gorokh Vladimir, mgrAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Goryl Wojciech, dr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Gorzkowska Aleksandra, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Gospodarczyk Piotr, dr inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Gozdecki Janusz, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Gólska Monika, mgrDział Administracyjny
Góra Grzegorz, mgr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Góra JolantaDział Dochodów i Kosztów
Góra Marta, mgrKatedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Góra Michał, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Górak Grzegorz, mgr inż.Dział Organizacyjny
Górak Karolina, mgrDział Ekonomiczny
Góral Tomasz, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Góras Anna, licencjatKatedra Górnictwa Podziemnego
Górecka Klaudia, mgrBiblioteka Wydziałowa
Górecka-Burkot Jadwiga, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Górecki Grzegorz, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Górecki Henryk, prof. zw. dr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Górecki Jerzy, dr inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Górecki Remigiusz, mgr inż.Katedra Informatyki
Górecki Wojciech, prof. dr hab. inż.Katedra Surowców Energetycznych
Górka ZofiaDom Studencki Nr 12 -- ,,PROMYK''
Górniak Justyna, mgrKatedra Informatyki Stosowanej
Górniak Katarzyna, dr inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Górniak KatarzynaKatedra Informatyki Stosowanej
Górnisiewicz MichalinaSekcja Obsługi Budynków
Górny AndrzejMuzeum Geologiczne
Górny Gabriela, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Górny Marcin, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Górska Joanna, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Górska LucynaSekcja Gospodarki Sprzętem
Górska-Boroń Joanna, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Górski Jan, dr hab. inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Górski Łukasz, dr inż.Katedra Chemii Analitycznej
Górski Piotr, dr hab.Pracownia Badań Absolwentów i Problemów Rynku Pracy
Grabarczyk Tomasz, mgr inż.Laboratorium Przetwarzania Danych
Grabiec Wanda, mgrZespół Języka Angielskiego
Grabowska Beata, dr hab.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Grabowska Teresa, prof. dr hab. inż.Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Grabowska-Bołd Iwona, dr hab. inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Grabowski AdamStraż AGH
Grabowski Grzegorz, drKatedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Grabowski Krzysztof, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Grabowski Piotr, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Grabowski Robert, mgr inż.Laboratorium Komputerowe
Grabska-Chrząstowska Joanna, dr inż.Katedra Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej
Gracz Beata, mgr inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Gradwicka BarbaraDom Studencki Nr 11 -- ,,BONUS''
Graj MonikaDom Studencki Nr 16 -- ,,ITAKA''
Grega Michał, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Grega Wojciech, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Gregorczyk Ryszard, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Greiner-Wrona Elżbieta, dr inż.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Grela Jakub, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Gridley Renata AnetaDział Współpracy z Administracją i Gospodarką
Grobler-Dębska Katarzyna, mgrKatedra Automatyki i Robotyki
Grodecka Karolina, mgrCentrum e-Learningu
Grodowska AlicjaKatedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Gromek Renata, mgrDział Księgowości Majątkowej
Gronek Piotr, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Gronkowska Joanna, mgrPion Współpracy
Grotowska Magdalena, mgrDział Współpracy z Zagranicą
Grotowska Stella, dr hab.Katedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Gruca Anna, mgrSamodzielna Sekcja Komputeryzacji
Gruca-Szumańska Karolina, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Grudnik WiolettaDom Studencki Nr 8 -- ,,STOKROTKA''
Grudnik ZofiaSekcja Obsługi Budynków
Gruszczyński Adam, mgr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Gruszczyński Sławomir, dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Gruszczyński Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Gruszczyński Wojciech, dr inż.Zespół Geodezji Górniczej
Gruszecka-Kosowska Agnieszka, dr inż.Katedra Ochrony Środowiska
Gruszka Angelika, mgrZespół Języka Angielskiego
Gryboś Anna Małgorzata, mgrKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Gryboś Paweł, prof. dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Gryglik MariaDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Gryń Karol, dr inż.Katedra Biomateriałów i Kompozytów
Grysakowski Bartosz, dr inż.Katedra Chemii i Korozji Metali
Grzanka Leszek, dr inż.Katedra Informatyki
Grząśko Janusz, mgrCentrum Karier
Grzbiela Czesław, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Grzebinoga Maria, mgr inż.Katedra Informatyki
Grzech Jarosław, mgrDział Zamówień Publicznych
Grzech Magdalena, mgrWydawnictwa AGH
Grzegorski Janusz, mgr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Grzegorzewska Maria Katarzyna, drKatedra Socjologii Ogólnej i Antropologii Społecznej
Grzesiak DanutaDom Studencki Nr 2 -- ,,BABILON''
Grzesiak DorotaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Grzesiak Jan, mgr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Grzesiak JózefDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Grzesik Katarzyna, dr hab. inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Grzesik Zbigniew, prof. dr hab. inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Grzesik-Staroń Kinga, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Grzesło SzczepanKatedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Grzeszczuk Elżbieta, mgr inż.Zespół ds. Zasobu Nieruchomości
Grzyb Elżbieta, mgr inż.Dziekanat
Grzyb JanuszStraż AGH
Grzyb Justyna, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Grzybacz Gabriela, mgrKatedra Elektroniki
Grzybacz Monika, mgr inż.Katedra Elektroniki
Grzybek Dariusz, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Grzybek Teresa, prof. dr hab.Katedra Technologii Paliw
Grzywacz Krzysztof, mgr inż.Dziekanat Studiów Niestacjonarnych
Grzywacz Przemysław, mgr inż.Katedra Technologii Paliw
Gubała Tomasz, mgr inż.Laboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Gubernat Agnieszka, dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Gubernat Maciej, dr inż.Katedra Biomateriałów i Kompozytów
Guca Stanisława, mgr inż.Katedra Zarządzania Organizacjami, Kadrami i Prawa Gospodarczego
Guja Jowita, drKatedra Kulturoznawstwa i Filozofii
Gumowska Wanda, dr hab.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Gumuła Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Gurba MichałKatedra Podstawowych Problemów Energetyki
Gurgul Daniel, dr inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Gurgul Henryk, prof. dr hab.Pracownia Zastosowań Matematyki w Ekonomii
Gurgul KatarzynaDział Ekonomiczny
Gut Stanisław, dr inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Guzera JanuszKatedra Technologii Paliw
Guzik Edward, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Guzik Grzegorz, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Guzik Piotr, mgr inż.Katedra Telekomunikacji
Guzy Piotr, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Guzy ZbigniewKatedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Gwiżdż Patryk, mgr inż.Katedra Elektroniki
Gwóźdź Krystian, mgr inż.Dział Sanitarny

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza