• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Liczba znalezionych osób: 633

Kacewicz Bolesław, prof. dr hab.Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Kachel Agnieszka, mgrZespół Języka Angielskiego
Kachel Anna, mgr inż.Dziekanat
Kachel Maciej, mgr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Kaczkowska GrażynaDom Studencki Nr 16 -- ,,ITAKA''
Kaczmarczyk Robert, dr inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Kaczmarczyk Robert, dr inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Kaczmarczyk Waldemar, dr hab. inż.Katedra Badań Operacyjnych
Kaczmarska Anna, mgr inż.Centrum Karier
Kaczmarska Karolina, mgr inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Kaczor BożenaWydawnictwa AGH
Kaczor KamilBasen AGH
Kaczor Krzysztof, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Kaczor MariaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Kaczor PawełPracownia Hydrauliczna
Kadłuczka Piotr, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kadula DanutaBiuro Administracyjne Wydziału
Kadula ElżbietaI Dom Studencki "ALFA"
Kaganek DorotaKatedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kaganek PiotrSekcja Administracyjna
Kaganek Przemysław, mgr inż.Centrum Energetyki AGH (w organizacji)
Kaim Jan, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kaja MałgorzataSekcja Weryfikacji Różnic
Kajta Lidia, licencjatDziekanat
Kalandyk Barbara, dr hab. inż.Wydział Odlewnictwa
Kalandyk JanuszKatedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Kalawa Wojciech, mgr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Kalemba BarbaraDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Kalemba-Rec Izabela, dr inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Kaleta Zbigniew, mgr inż.Katedra Informatyki
Kalicka DanutaDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Kalicka Zofia, prof. dr hab.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Kalinowska JadwigaBiuro Administracyjne Wydziału
Kalinowski Rafał, dr hab.Katedra Matematyki Dyskretnej
Kaliski Maciej, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Kalisz Dorota, dr hab. inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Kalukiewicz Antoni, prof. dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kalukiewicz Piotr, mgrKatedra Systemów Wytwarzania
Kałucka Katarzyna, mgrBiblioteka Wydziałowa
Kałuża Dariusz, mgrZespół Języka Niemieckiego
Kamińska IrenaI Dom Studencki "ALFA"
Kamińska WiesławaDom Studencki Nr 4 -- ,,FILUTEK''
Kamiński Jakub, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Kamiński Paweł, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kamisiński Andrzej, mgr inż.Katedra Telekomunikacji
Kamisiński Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Kampczyk Arkadiusz, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kanak Jarosław, dr inż.Katedra Elektroniki
Kania Andrzej, mgr inż.Magazyn Chemiczny
Kania Elżbieta, mgrZespół Języka Angielskiego
Kania Jarosław, dr inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Kania Małgorzata, mgr inż.Dział Obsługi Finansowej Projektów
Kanik Urszula, mgr inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Kanikuła Maria, mgrZespół Języka Angielskiego
Kantor Mirosław, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Kantor-Dużyk Agnieszka, mgr inż.Dziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kańka Marta, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Kańtoch Eliasz, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kapeluszna Ewa, mgr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kapica Rafał, dr hab.Katedra Równań Różniczkowych
Kapłan Radosław, dr inż.Katedra Zarządzania w Energetyce
Kapłański Marek, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Kapralska Łucja, drKatedra Socjologii Ogólnej i Antropologii Społecznej
Kaprzyk Stanisław, prof. dr hab.Katedra Fizyki Materii Skondensowanej
Kapturkiewicz Wojciech, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Kapusta BarbaraDziekanat
Kapusta Czesław, prof. dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kapusta JaninaBiuro Administracyjne Wydziału
Kapusta Mariusz, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Karaś Wojciech, drKatedra Fizyki Ciała Stałego
Karbowiak BożenaKatedra Chemii Nieorganicznej
Karbowniczek Agnieszka, mgrDziekanat
Karbowniczek Joanna, mgr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Karbowniczek Mirosław, prof. dr hab. inż.Katedra Metalurgii Stopów Żelaza
Karch Michał, mgr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Karcz Aleksander, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Technologii Paliw
Karcz Hanna, mgrDział Finansowy
Karcz JaninaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Karcz RafałSekcja Energetyki
Karczewski Jerzy, dr inż.Katedra Geofizyki
Kardasińska Izabela, mgr inż.Dom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Kargul Tomasz, dr inż.Katedra Metalurgii Stopów Żelaza
Karkoszka-Zyskowska Iwona, licencjatDziekanat
Karkula Marek, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Zarządzania
Karp HalinaDział Aparatury Naukowo-Badawczej i Importu
Karpiel Grzegorz, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Karwan-Baczewska Joanna, dr hab. inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Karwat Bolesław, dr hab. inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Karwatowski Michał, mgr inż.Zespół Akceleracji Obliczeń
Kasiński Krzysztof, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Kasperczyk AgnieszkaSekcja Zespołów Spisowych
Kasperczyk-Cholewa BogusławaSekcja Zasiłków, Rent i Emerytur
Kasperek Jerzy, dr inż.Katedra Elektroniki
Kasprzak Cezary, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Kasprzycka Edyta, mgrDziekanat
Kasprzycka MariaBiuro Administracyjne Wydziału
Kasprzyk Danuta, mgrDział Rozrachunków
Kasprzyk GrażynaDom Studencki Nr 16 -- ,,ITAKA''
Kasza Piotr, dr inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kaszowska-Krepel Beata, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kasztelewicz Zbigniew, prof. dr hab. inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Kasztelnik Marek, mgrZespół Współpracy Europejskiej
Kata Dariusz, prof. dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Kawa BernadettaDział Dekretacji
Kawa JaninaSekcja Operatorów
Kawa Michał, mgrAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Kawalec Magdalena, dr inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Kawalec-Latała Ewa, dr inż.Katedra Geofizyki
Kawecka Ewa, mgr inż.Katedra Geomatyki
Kawecka-Cebula Elżbieta, dr inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Kawecka-Magiera Barbara, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Kawecki Artur, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Kawiak Maja, inż.Zespół Obsługi Ruchu
Kazała Zofia, mgrOddział Opracowania Zbiorów
Kazanecki Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Kaznowska-Opala Karolina, mgr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Kaźmierska Monika, mgrZespół Języka Angielskiego
Kąc Sławomir, dr inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Kącik AnnaBiuro Administracyjne Wydziału
Kącik JanDział Sanitarny
Kączka Krzysztof
Kąkol Zbigniew, prof. dr hab. inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kędzior Anna, mgrKatedra Matematyki Dyskretnej
Kępiński Michał, drSamodzielna Sekcja Oprogramowania Systemowego
Kępys Waldemar, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Kęsek Marek, dr hab. inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Kicińska Alicja, dr hab. inż.Katedra Ochrony Środowiska
Kicki Jerzy, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Kiełkowicz Magdalena, mgrZespół Obsługi Rektoratu
Kieroński Roman, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Kiesiewicz Grzegorz, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Kijanka Piotr, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Kilijanek Kinga, mgrSekcja Weryfikacji Różnic
Kiluk Sebastian, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Kinasz Oksana, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kinasz Roman, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kindykiewicz Teresa, mgrI Dom Studencki "ALFA"
Kipczak Piotr, dr inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kisiel Bartłomiej, mgrDział Eksploatacji Komputerów
Kisiel Piotr, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Kisiel-Dorohinicki Marek, dr hab. inż.Katedra Informatyki
Kisielewska Danuta, prof. dr hab.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Kisielowska Ewa, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Kita Urszula, mgrSekcja Kontroli Wewnętrznej
Kitowski Jacek, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki
Kitowski Łukasz, inż.Dział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Kleczkowski Piotr, prof. dr hab. inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Klejna Sylwia, drAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Klemiato Maciej, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Klempka Ryszard, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Klepka Andrzej, dr hab. inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Klich Adam, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Klich Jerzy, dr hab. inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Klich-Kafel Joanna, drKatedra Chemii Nieorganicznej
Klimas WładysławaBiuro Administracyjne Wydziału
Klimczyk Anna, mgr inż.Centrum Kart Elektronicznych
Klimczyk Arkadiusz, dr inż.Katedra Metalurgii Stopów Żelaza
Klimczyk Dominika, mgrDziekanat Studiów Stacjonarnych
Klimek Agnieszka, mgr inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Klimek Bożena, mgrSekcja Obsługi Projektów
Klimek ElżbietaSekcja Kadrowa
Klimek Małgorzata, mgr inż.Dziekanat Studiów Stacjonarnych
Klimek Radosław, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Klimek TeresaDom Studencki Nr 16 -- ,,ITAKA''
Klimek ZofiaKatedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Klimkiewicz Katarzyna, dr inż.Pracownia Badań Absolwentów i Problemów Rynku Pracy
Klimkowski Łukasz, dr inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Klinik Jerzy, drKatedra Technologii Paliw
Klisiewicz BeataBiuro Administracyjne Wydziału
Klisiewicz Paweł, mgrDziekanat
Klisowska Agnieszka, mgrZespół Obsługi Rektoratu
Klisowski Robert, mgr inż.Dział Ochrony Własności Intelektualnej
Kliś StanisławStraż AGH
Klityńska Anna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Klityński Wojciech, dr inż.Katedra Geofizyki
Kluska Stanisława, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Kluza Krzysztof, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Kłaczyński Maciej, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Kłaput Agnieszka, mgrSekcja Administracyjna Studium
Kłapyta Joanna, mgrKatedra Robotyki i Mechatroniki
Kłapyta Zenon, prof. dr hab.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Kłeczek Paweł, mgr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kłeczek Rafał, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Kłeczek StanisławaBiuro Administracyjne Wydziału
Kłębek Bożena, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów
Kłopotowski Grzegorz, mgrZespół Języka Angielskiego
Kłosek-Wawrzyn Ewelina, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kmiecik Ewa, dr hab.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Kmiecik Jacek, mgr inż.Dział Komputeryzacji Zarządzania Uczelnią
Kmieciński AndrzejKatedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Kmita Angelika, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Kmon Piotr, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Knap Wiesław, mgr inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Knapczyk Wojciech, mgr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Knapik Dawid, mgr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Knapik Ewa, mgr inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Knapik JolantaKatedra Elektroniki
Knapik JózefStraż AGH
Knapik Katarzyna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Knera Anica, mgrAkademicki Inkubator Przedsiębiorczości
Knez Dariusz, dr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Knych Tadeusz, prof. dr hab. inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Kochańczyk Małgorzata, mgr inż.Zespół Obsługi Zadań
Kochman Alicja, dr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kochniarczyk GrzegorzDział Techniczny
Kocierz Rafał, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kocot Joanna, mgr inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Kocot Wojciech, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kocyłowski Grzegorz, mgr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Koellner EdwardDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Kogut Krzysztof, dr inż.Katedra Technologii Paliw
Kogutowska Maria, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kohut Piotr, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Kojder-Ogarek Ewa, mgr inż.Dział Socjalno-Bytowy
Kokesz Zbigniew, dr inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Kokosza Adam, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kolano Malwina, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kolczyk Joanna, dr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Kolecki Jakub, dr inż.Katedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Kolenda Zygmunt, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Koleżyński Andrzej, dr hab. inż.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Kollbek Kamila, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Kollner EdwardDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Kołacz AnnaKatedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kołacz JerzyKatedra Energetyki Wodorowej
Kołek Krzysztof, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kołodziej Jacek, dr inż.Katedra Elektroniki
Kołodziej Krystyna, licencjatDział Ekonomiczny
Kołodziej Łukasz, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kołodziejczyk Andrzej, prof. dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kołodziejczyk BarbaraDom Studencki Nr 11 -- ,,BONUS''
Kołodziejczyk Elżbieta, mgr inż.Biblioteka Wydziałowa
Kołodziejczyk GrzegorzStraż AGH
Kołodziejczyk HalinaStraż AGH
Kołodziejczyk Jerzy, mgr inż.Sekcja Energetyki
Kołodziejczyk Krzysztof, dr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Kołodziejczyk MariaBiuro Administracyjne Wydziału
Kołodziejczyk MartaDom Studencki Nr 6 -- ,,BRATEK''
Kołodziejczyk RobertKatedra Informatyki
Kołodziej-Hajdo Marta, dr inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Kołos BeataDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kołtun Jerzy, mgr inż.Sekcja Pamięci Masowych
Komenda Beata, mgr inż.Sekcja Administracyjna Studium
Komnata Wojciech, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Komorkiewicz Mateusz, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Komorowski Maciej, mgr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Koncewicz-Siwiec Natalia, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Kondracka-Potaczek AnnaDom Studencki Nr 2 -- ,,BABILON''
Konieczna Jolanta, inż.Dziekanat
Konieczny Jarosław, dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Konieczny Marek, mgr inż.Katedra Informatyki
Konik-Misztal Monika, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Konopczak ArturKatedra Systemów Wytwarzania
Konopczak RenataDziekanat Studiów Stacjonarnych
Konstanty Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kopcych TadeuszOdlewnia Doświadczalna i Warsztat Mechaniczny
Kopeć Mariusz, dr inż.Katedra Energetyki Jądrowej
Kopeć Sławomir, drPion Współpracy
Kopernik Magdalena, dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Koperny Stefan, dr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Kopia Agnieszka, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Kopieć Jadwiga, mgrKatedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Koprowska DorotaDom Studencki nr 19
Kopyciński Dariusz, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Kopyściański Mateusz, dr inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Korba Andrzej, mgr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Korbel Adam, dr inż.Katedra Wytrzymałości, Zmęczenia Materiałów i Konstrukcji
Korbel Katarzyna, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Korbiel ElżbietaI Dom Studencki "ALFA"
Korbiel Tomasz, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Korcyl Antoni, dr inż.Katedra Badań Operacyjnych
Korczak Justyna, mgrOddział Magazynów
Korczak Teresa, mgr inż.Dom Studencki nr 19
Kordylewski AndrzejPracownia Komputerowa
Korecka ViolettaSekcja Administracyjna
Korecki Józef, prof. dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kornaś AgnieszkaSekcja Kadrowa
Kornaus Anna, mgrAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Korohoda Przemysław, dr inż.Katedra Elektroniki
Korus Katarzyna, mgrSekcja Kontroli Wewnętrznej
Korus Paweł, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Koryciak Sebastian, mgr inż.Katedra Elektroniki
Korytowski Adam, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Korzec Marek, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Korzeniowska DanutaBiuro Administracyjne Wydziału
Korzeniowski Roman, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Korzeniowski Waldemar, dr hab. inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Korzeń Kinga, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Korzeń Zbigniew, mgr inż.Katedra Elektroniki
Korzonek Jerzy, mgr inż.Studium Języków Obcych
Kos Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Kosakowski Paweł, dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kosała Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Kosecki Andrzej, dr hab. inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kosek-Szott Katarzyna, dr hab. inż.Katedra Telekomunikacji
Kosibowicz WojciechKatedra Plastycznej Przeróbki Metali
Kosiec JolantaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Kosińska Joanna, mgr inż.Katedra Informatyki
Kosiński Jacek, dr inż.Katedra Informatyki
Kosior ElżbietaBiuro Administracyjne Wydziału
Kosmulska Magdalena, mgr inż.Sekcja Gospodarki Funduszem Płac
Kosoń-Schab Agnieszka, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Kosowski Adam, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Kosowski Piotr, dr inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Kostecka Anna, mgrZespół Domów Studenckich "C"
Kostka Anna, dr inż.Katedra Ochrony Środowiska
Kostrzewski Maciej, drKatedra Matematyki Finansowej
Kosturkiewicz Bogdan, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Koszałka Elżbieta, mgr inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Koszarek Elzbieta, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Kościelniak PiotrDział Mechaniczny
Kościelnik Dariusz, dr inż.Katedra Elektroniki
Kościuszko Alicja, mgrSzkoła Ochrony i Inżynierii Środowiska im. Walerego Goetla
Kościuszko Katarzyna, mgr inż.Szkoła Ochrony i Inżynierii Środowiska im. Walerego Goetla
Kot Aleksander, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Kot Andrzej, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Kot Małgorzata, mgr inż.Dziekanat
Kot Marcin, dr hab. inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Kotarba Maciej, prof. dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kotecki BogusławKatedra Biomateriałów
Koterla Barbara, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kotowicz Bożena, mgr inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej
Kotowicz Dorota, mgrArchiwum Uczelni
Kotulska Kamila, mgrKatedra Informatyki Stosowanej
Kotulski Leszek, prof. dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej
Kotwica Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kotwica Łukasz, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kotwica MichałSekcja Oprogramowania HPC
Kotyza Jarosław, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Kowal Barbara, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Kowal Czesław, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kowal Dominik, dr inż.Katedra Zarządzania w Energetyce
Kowal Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Kowalczyk Barbara, mgrZespół Języka Angielskiego
Kowalczyk Jan, inż.Sekcja Nadzoru Infrastruktury Pychowice
Kowalczyk Konrad, dr inż.Katedra Elektroniki
Kowalewski Adam, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kowalewski Zbigniew, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kowalik Agnieszka, drKatedra Równań Różniczkowych
Kowalik AnielaBiuro Administracyjne Wydziału
Kowalik AnnaDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Kowalik BarbaraSekcja Obsługi Budynków
Kowalik BogumiłaDom Studencki Nr 4 -- ,,FILUTEK''
Kowalik HalinaDział Dochodów i Kosztów
Kowalik Krystyna, mgr inż.Dział Finansowy
Kowalik Marcin, dr inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kowalik Remigiusz, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Kowalik Stanisław, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kowalik Stefan
Kowalik WładysławDział Utrzymania Technicznego
Kowalik Wojciech, mgrLaboratorium Komputerowe
Kowalska Anna, mgrSekretariat Miasteczka Studenckiego
Kowalska AnnaDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kowalska DanutaDom Studencki nr 19
Kowalska Ewelina, mgrKatedra Chemii Analitycznej
Kowalska HalinaSekcja Zasiłków, Rent i Emerytur
Kowalska Iwona, mgrZespół Obsługi Ruchu
Kowalska Joanna, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kowalska KrystynaDom Studencki Nr 10 -- ,,HAJDUCZEK''
Kowalska MariaBiuro Administracyjne Wydziału
Kowalska MariaSekcja Płacowa
Kowalska MarzannaKatedra Informatyki
Kowalska Monika, mgrZespół ds. Jakości Kształcenia
Kowalska-Kubsik Iwona, dr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Kowalski Adam, drKatedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kowalski Jakub, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Kowalski Kazimierz, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Kowalski MarcinDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kowalski MarekPracownia Ślusarska
Kowalski Michał, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kowalski Piotr, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Kowalski RyszardSekcja Administracyjna Studium
Kowalski Tadeusz, dr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Kowalski Tomasz, mgr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kowalski Włodzimierz, prof. dr hab. inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Kowalski Zygmunt, prof. dr hab.Katedra Chemii Analitycznej
Koza Katarzyna, mgr inż.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Kozaczek Dominika, mgrOddział Informacji Naukowej
Kozaczka Jarosław, prof. dr hab. inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Kozak Aleksandra, mgrKatedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kozak Krzysztof, mgrKatedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kozakiewicz LeszekKatedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kozakiewicz Ryszard, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kozana Janusz, dr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Kozarkiewicz Alina, dr hab. inż.Katedra Zarządzania Organizacjami, Kadrami i Prawa Gospodarczego
Kozieł AleksanderDział Utrzymania Technicznego
Kozieł Tomasz, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kozień EwaDom Studencki nr 19
Kozik Anna, mgrZespół Radców Prawnych
Kozik Iwona, inż.Samodzielna Sekcja Rozliczeń Programów Międzynarodowych
Kozik Jarosław, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Kozioł Jan, mgr inż.Dziekanat
Kozioł Krystian, dr hab. inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Kozioł Mateusz, mgr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Kozioł WandaSekcja Operatorów
Kozioł Wiesław, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Kozłowska EdytaBiuro Organizacyjne CTT
Kozłowska MałgorzataDziekanat Studiów Stacjonarnych
Kozłowska Maria, inż.Dziekanat
Kozłowska-Bekas Renata, mgrDziekanat
Kozłowska-Róg Anna, drKatedra Chemii Nieorganicznej
Kozłowski Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kozłowski Tomasz, mgr inż.Dział Obsługi Finansowej Projektów
Kozub-Budzyń Gabriela, mgr inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Kozyra Lucyna, mgrSekcja Kadrowa
Koźlak Jarosław, dr hab. inż.Katedra Informatyki
Kożuch JoannaKatedra Elektroniki
Krach-Muroń Małgorzata, mgr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Kraińska Joanna, mgrDział Zamówień Publicznych
Krajewski Grzegorz, mgr inż.Katedra Elektroniki
Krajewski Marcin, dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Krajewski Witold Kazimierz, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Krakowska Paulina, dr inż.Katedra Geofizyki
Krakowski Tomasz, dr inż.Katedra Transportu Linowego
Krasowski Roman, dr inż.Katedra Informatyki
Kraszewska Anna, mgr inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Kraszewska Marta, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kraszewski Wojciech, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Krauze Krzysztof, prof. dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Krawczyk Agnieszka, mgrSekcja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Krawczyk Artur, dr inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej
Krawczyk Grzegorz, inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Krawczyk Janusz, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Krawczyk Jerzy, drBiblioteka Główna
Krawczyk Krzysztof, mgr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Krawczyk Małgorzata, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów
Krawczyk Małgorzata, dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Krawczyk Marta, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Krawczyk MarzenaDział Rozrachunków
Krawczykowska Aldona, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Krawczykowski Damian, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Krawentek Karol, mgr inż.Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH
Krawentek Lidia, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Krawiec Halina, dr hab.Katedra Chemii i Korozji Metali
Krawiec Henryk, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Krąpiec Marek, prof. dr hab. inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Kreft Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Kreft Michał, mgr inż.Pracownia Komputerowa
Kreft Wojciech, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Krehlik Przemysław, dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Kret Ewa, dr inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Krężołek BeataSekcja Administracyjna
Krobicki Michał, dr inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Krok-Borkowicz Małgorzata, dr inż.Katedra Biomateriałów
Krokoszyńska Małgorzata, mgr inż.Zespół ds. Kontaktów z Absolwentami
Krokoszyński Piotr, dr inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Kromka AndrzejKatedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Kros Krzysztof, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Król Dariusz, dr inż.Katedra Informatyki
Król Edyta Monika, mgrWydział Matematyki Stosowanej
Król Grzegorz, dr inż.Miasteczko Studenckie
Król Izabela, mgr inż.Centrum Energetyki AGH (w organizacji)
Król Katarzyna, drKatedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Król Leszek, mgr inż.Pion Kanclerza
Król Magdalena, dr inż.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Król WandaOddział Udostępniania Zbiorów
Królewski Jarosław, mgr inż.Katedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Królicka Agnieszka, drKatedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kruczyk Marta, mgr inż.Zespół Obsługi Rektoratu
Krudysz Marcin, mgrKatedra Informatyki Stosowanej
Kruk Adam, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kruk HonorataDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Krukiewicz-Gacek Anna, mgrZespół Języka Angielskiego
Krupa Barbara
Krupa Grażyna, inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Krupa Małgorzata, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Krupa-Ruszkowska Anna, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Krupińska Grażyna, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Krupska Dorota, mgrBiblioteka Wydziałowa
Kruszec Małgorzata, mgrKatedra Informatyki
Kruszelnicka Magdalena, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Krygowski JacekPracownia Ślusarska
Kryjak Tomasz, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kryshtal Oleksander, drKatedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kryś-Dyja Anna, mgrBiuro Rektora
Kryza Bartosz, mgr inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Kryzia Katarzyna, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Krzak JózefKatedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Krzak Łukasz, mgr inż.Katedra Elektroniki
Krzak Mariusz, dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Krzemień-Kotula BarbaraKatedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Krzystanek-Chyła Kamila, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Krzywda Magdalena, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Krzywkowska IrenaBiuro Administracyjne Wydziału
Krzyworzeka Lesław, inż.Sekcja Techniczna
Krzyworzeka Piotr, dr hab. inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Krzyżak Artur Tadeusz, drKatedra Surowców Energetycznych
Krzyżanowska Aleksandra, mgrKatedra Metrologii i Elektroniki
Krzyżanowski Andrzej, drKatedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Krzyżanowski Michał, prof. dr hab. inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Krzyżańska Oliwia, mgrBiblioteka Wydziałowa
Krzyżek Adam, mgrDział Sieci Komputerowych
Krzyżek Robert, dr hab. inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Krzyżowski Łukasz, drKatedra Socjologii Ogólnej i Antropologii Społecznej
Książek Marzanna Maria, dr hab. inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Książek Roger, mgr inż.Katedra Badań Operacyjnych
Książko Katarzyna, mgrDziekanat
Kubacka HalinaDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Kubas BogusławKatedra Transportu Linowego
Kubiak Ewa, mgrDział Aparatury Naukowo-Badawczej i Importu
Kubiak KrzysztofDział Utrzymania Technicznego
Kubiak MałgorzataDom Studencki nr 19
Kubiak MarekKatedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Kubiak Władysław, prof. dr hab.Katedra Chemii Analitycznej
Kubica Barbara, dr hab.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Kubiela KazimieraDział Obsługi Technicznej
Kubińska-Jabcoń Ewa, dr inż.Katedra Badań Operacyjnych
Kubiński Wiktor, dr hab. inż.Katedra Badań Operacyjnych
Kubiszyn Katarzyna, mgr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Kuboń AdamSamodzielna Sekcja Eksploatacji Komputerów
Kuc Justyna, mgrDział Rozrachunków
Kuc Tadeusz, dr inż.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Kucewicz Wojciech, prof. dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Kucha Henryk, prof. dr hab. inż.Katedra Ochrony Środowiska
Kucharczyk Sylwia, mgr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kucharczyk-Kubacka Monika, mgrOddział Informacji Naukowej
Kucharska Edyta, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kucharski Marian, prof. dr hab. inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Kucharzyk Joanna, mgrDziekanat
Kucharzyk Łukasz, mgrSamodzielna Sekcja Rozliczeń Programów Międzynarodowych
Kuchta RenataDom Studencki Nr 8 -- ,,STOKROTKA''
Kucia Lucyna, mgrZespół Radców Prawnych
Kucięba DanutaSekcja Kadrowa
Kuciński Grzegorz, inż.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Kucmin-Węglarczyk Łucja, mgrKatedra Surowców Energetycznych
Kucza Witold, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Kuczapski Leszek, dr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Kuczera Zbigniew, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Kuczyńska Agnieszka, drDział Ochrony Własności Intelektualnej
Kuczyński Szymon, mgr inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Kućmierz Kinga, mgrDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Kućmierz Paweł, mgr inż.Biuro Rektora
Kud Michał Piotr, inż.Zespół Obsługi Dydaktyki
Kudasik Tomasz, mgr inż.Sekcja Energetyki
Kudelski Rafał, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Kudełko Mariusz, dr hab. inż.Pracownia Zarządzania Organizacjami
Kuderska Ewa, mgrDział Rozrachunków
Kudrys Jacek, dr hab. inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Kudyba ZbigniewDział Sanitarny
Kukiełka Jacek, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Kukułka MartaDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kula Anna, dr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Kula Katarzyna, mgrZespół Radców Prawnych
Kula Maciej, mgr inż.Dział Budowlany
Kula Mariusz, mgr inż.Dział Techniczny
Kula MieczysławaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Kulczycka Alicja, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Kulczycka Joanna, dr hab.Pracownia Ekonomii Menedżerskiej
Kulczycki Marek, dr inż.Katedra Geomatyki
Kulczycki Piotr, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Kuligowska Kinga, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Kulik Marek, inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Kulinowska AnnaSekcja Gospodarki Funduszem Płac
Kulinowska Katarzyna, mgrZespół Języka Angielskiego
Kulinowski Grzegorz, mgr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Kulinowski Piotr, dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kulińska Lucyna, drKatedra Politologii i Historii Najnowszej
Kulka Andrzej, dr inż.Katedra Energetyki Wodorowej
Kulka Jan, dr inż.Katedra Fizyki Materii Skondensowanej
Kulpa-Ogdowska Anna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kułaga Tomasz, drKatedra Równań Różniczkowych
Kułak Andrzej, drKatedra Elektroniki
Kułakowski Konrad, dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej
Kułakowski Krzysztof, prof. dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Kułakowski Paweł, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Kunert-Witkowska Lucyna, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Kuniewski Maciej, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Kuńska BożenaSekretariat Główny Uczelni
Kupis Justyna, mgr inż.Katedra Chemii Analitycznej
Kuras Olga, dr inż.Dziekanat Studiów Stacjonarnych
Kuras Przemysław, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kurcz Leszek, dr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Kurdowska Krystyna, mgr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Kurdziel AndrzejSekcja Energetyki
Kurdziel Marcin, dr inż.Katedra Informatyki
Kurdziel ZofiaSekcja Płacowa
Kurek Joanna, mgrDział Administracyjny
Kurek Katarzyna, mgr inż.Międzynarodowe Centrum Mikroskopii Elektronowej dla Inżynierii Materiałowej
Kurek Maria, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kurek ZdzisławKatedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kurgan Eugeniusz, dr hab. inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Kurlit-Dukalska Małgorzata, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Kurnik Aneta, mgrDziekanat
Kurowska BarbaraDział Administracyjny
Kurowska-Capik Anna, mgr inż.Dziekanat
Kurowski Piotr, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Kurpiewski Wiesław, drKatedra Kulturoznawstwa i Filozofii
Kurzyniec PawełDział Sieci Komputerowych
Kurzyńska Barbara, licencjatCentrum Energetyki AGH (w organizacji)
Kusa Rafał, drPracownia Zarządzania Organizacjami
Kusiak Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Kusiński Jan, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Kusior Anna, dr inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Kustowski Leszek, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Kustra Agnieszka, licencjatDział Dekretacji
Kustra Arkadiusz, dr hab. inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Kustra Piotr, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Kuszlik AgnieszkaDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kusznir Aleksander, mgr inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Kuśnierz Beata, mgr inż.Katedra Transportu Linowego
Kuta Marcin, dr inż.Katedra Informatyki
Kuta Marta, mgr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Kutafina Ekaterina, drKatedra Równań Różniczkowych
Kutek DorotaDom Studencki Nr 15 -- ,,MARATON''
Kutt Krzysztof, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Kuzar BogusławaSekcja Administracyjna
Kuźmienko TomaszSekcja Organizacyjna
Kuźmiński Zbigniew, dr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Kuźnia Monika, dr inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Kuźniar-Klimkowska Anna, mgr inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Kużel Sergiusz, dr hab.Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Kwartnik-Pruc Anita, dr hab. inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kwasnowski Paweł, mgr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Kwaśniewska AnnaStraż AGH
Kwaśniewski Dominik, mgrDziekanat
Kwaśniewski Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Kwaśniewski Jerzy, prof. dr hab. inż.Katedra Transportu Linowego
Kwaśniewski Krzysztof, dr inż.Katedra Zarządzania w Energetyce
Kwaśniewski Marek, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Kwaśniewski Paweł, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Kwaśniowska MałgorzataDział Księgowości Majątkowej
Kwiatkowski Mirosław, dr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Kwiecień Joanna, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kwiecień Justyna, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Kwiecień Małgorzata, mgr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Kwiecień Marcin, mgr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Kwiecińska Barbara, prof. dr hab. inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Kwiek Julian, dr hab.Katedra Politologii i Historii Najnowszej
Kwietniak Anna, mgr inż.Katedra Geofizyki
Kwoka MariaBiuro Administracyjne Wydziału
Kwolek Bartosz, dr inż.Katedra Informatyki
Kwolek Bogdan, dr hab.Katedra Informatyki
Kyzioł Karol, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza