• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Liczba znalezionych osób: 206

Kochańczyk Małgorzata, mgr inż.Zespół Obsługi Zadań
Kochman Alicja, dr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kochniarczyk GrzegorzDział Techniczny
Kocierz Rafał, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kocot Joanna, mgr inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Kocot Wojciech, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kocyłowski Grzegorz, mgr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Koellner EdwardDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Kogut Krzysztof, dr inż.Katedra Technologii Paliw
Kogutowska Maria, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kohut Piotr, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Kojder-Ogarek Ewa, mgr inż.Dział Socjalno-Bytowy
Kokesz Zbigniew, dr inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Kokosza Adam, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kolano Malwina, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kolczyk Joanna, dr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Kolecki Jakub, dr inż.Katedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Kolenda Zygmunt, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Koleżyński Andrzej, dr hab. inż.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Kollbek Kamila, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Kollner EdwardDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Kołacz AnnaKatedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kołacz JerzyKatedra Energetyki Wodorowej
Kołek Krzysztof, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kołodziej Jacek, dr inż.Katedra Elektroniki
Kołodziej Krystyna, licencjatDział Ekonomiczny
Kołodziej Łukasz, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kołodziejczyk Andrzej, prof. dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kołodziejczyk BarbaraDom Studencki Nr 11 -- ,,BONUS''
Kołodziejczyk Elżbieta, mgr inż.Biblioteka Wydziałowa
Kołodziejczyk GrzegorzStraż AGH
Kołodziejczyk HalinaStraż AGH
Kołodziejczyk Jerzy, mgr inż.Sekcja Energetyki
Kołodziejczyk Krzysztof, dr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Kołodziejczyk MariaBiuro Administracyjne Wydziału
Kołodziejczyk MartaDom Studencki Nr 6 -- ,,BRATEK''
Kołodziejczyk RobertKatedra Informatyki
Kołodziej-Hajdo Marta, dr inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Kołos BeataDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kołtun Jerzy, mgr inż.Sekcja Pamięci Masowych
Komenda Beata, mgr inż.Sekcja Administracyjna Studium
Komnata Wojciech, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Komorkiewicz Mateusz, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Komorowski Maciej, mgr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Koncewicz-Siwiec Natalia, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Kondracka-Potaczek AnnaDom Studencki Nr 2 -- ,,BABILON''
Konieczna Jolanta, inż.Dziekanat
Konieczny Jarosław, dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Konieczny Marek, mgr inż.Katedra Informatyki
Konik-Misztal Monika, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Konopczak ArturKatedra Systemów Wytwarzania
Konopczak RenataDziekanat Studiów Stacjonarnych
Konstanty Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kopcych TadeuszOdlewnia Doświadczalna i Warsztat Mechaniczny
Kopeć Mariusz, dr inż.Katedra Energetyki Jądrowej
Kopeć Sławomir, drPion Współpracy
Kopernik Magdalena, dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Koperny Stefan, dr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Kopia Agnieszka, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Kopieć Jadwiga, mgrKatedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Koprowska DorotaDom Studencki nr 19
Kopyciński Dariusz, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Kopyściański Mateusz, dr inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Korba Andrzej, mgr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Korbel Adam, dr inż.Katedra Wytrzymałości, Zmęczenia Materiałów i Konstrukcji
Korbel Katarzyna, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Korbiel ElżbietaI Dom Studencki "ALFA"
Korbiel Tomasz, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Korcyl Antoni, dr inż.Katedra Badań Operacyjnych
Korczak Justyna, mgrOddział Magazynów
Korczak Teresa, mgr inż.Dom Studencki nr 19
Kordylewski AndrzejPracownia Komputerowa
Korecka ViolettaSekcja Administracyjna
Korecki Józef, prof. dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kornaś AgnieszkaSekcja Kadrowa
Kornaus Anna, mgrAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Korohoda Przemysław, dr inż.Katedra Elektroniki
Korus Katarzyna, mgrSekcja Kontroli Wewnętrznej
Korus Paweł, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Koryciak Sebastian, mgr inż.Katedra Elektroniki
Korytowski Adam, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Korzec Marek, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Korzeniowska DanutaBiuro Administracyjne Wydziału
Korzeniowski Roman, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Korzeniowski Waldemar, dr hab. inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Korzeń Kinga, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Korzeń Zbigniew, mgr inż.Katedra Elektroniki
Korzonek Jerzy, mgr inż.Studium Języków Obcych
Kos Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Kosakowski Paweł, dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kosała Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Kosecki Andrzej, dr hab. inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kosek-Szott Katarzyna, dr hab. inż.Katedra Telekomunikacji
Kosibowicz WojciechKatedra Plastycznej Przeróbki Metali
Kosiec JolantaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Kosińska Joanna, mgr inż.Katedra Informatyki
Kosiński Jacek, dr inż.Katedra Informatyki
Kosior ElżbietaBiuro Administracyjne Wydziału
Kosmulska Magdalena, mgr inż.Sekcja Gospodarki Funduszem Płac
Kosoń-Schab Agnieszka, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Kosowski Adam, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Kosowski Piotr, dr inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Kostecka Anna, mgrZespół Domów Studenckich "C"
Kostka Anna, dr inż.Katedra Ochrony Środowiska
Kostrzewski Maciej, drKatedra Matematyki Finansowej
Kosturkiewicz Bogdan, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Koszałka Elżbieta, mgr inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Koszarek Elzbieta, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Kościelniak PiotrDział Mechaniczny
Kościelnik Dariusz, dr inż.Katedra Elektroniki
Kościuszko Alicja, mgrSzkoła Ochrony i Inżynierii Środowiska im. Walerego Goetla
Kościuszko Katarzyna, mgr inż.Szkoła Ochrony i Inżynierii Środowiska im. Walerego Goetla
Kot Aleksander, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Kot Andrzej, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Kot Małgorzata, mgr inż.Dziekanat
Kot Marcin, dr hab. inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Kotarba Maciej, prof. dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kotecki BogusławKatedra Biomateriałów
Koterla Barbara, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kotowicz Bożena, mgr inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej
Kotowicz Dorota, mgrArchiwum Uczelni
Kotulska Kamila, mgrKatedra Informatyki Stosowanej
Kotulski Leszek, prof. dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej
Kotwica Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kotwica Łukasz, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Kotwica MichałSekcja Oprogramowania HPC
Kotyza Jarosław, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Kowal Barbara, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Kowal Czesław, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Kowal Dominik, dr inż.Katedra Zarządzania w Energetyce
Kowal Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Kowalczyk Barbara, mgrZespół Języka Angielskiego
Kowalczyk Jan, inż.Sekcja Nadzoru Infrastruktury Pychowice
Kowalczyk Konrad, dr inż.Katedra Elektroniki
Kowalewski Adam, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Kowalewski Zbigniew, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kowalik Agnieszka, drKatedra Równań Różniczkowych
Kowalik AnielaBiuro Administracyjne Wydziału
Kowalik AnnaDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Kowalik BarbaraSekcja Obsługi Budynków
Kowalik BogumiłaDom Studencki Nr 4 -- ,,FILUTEK''
Kowalik HalinaDział Dochodów i Kosztów
Kowalik Krystyna, mgr inż.Dział Finansowy
Kowalik Marcin, dr inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kowalik Remigiusz, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Kowalik Stanisław, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kowalik Stefan
Kowalik WładysławDział Utrzymania Technicznego
Kowalik Wojciech, mgrLaboratorium Komputerowe
Kowalska Anna, mgrSekretariat Miasteczka Studenckiego
Kowalska AnnaDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kowalska DanutaDom Studencki nr 19
Kowalska Ewelina, mgrKatedra Chemii Analitycznej
Kowalska HalinaSekcja Zasiłków, Rent i Emerytur
Kowalska Iwona, mgrZespół Obsługi Ruchu
Kowalska Joanna, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kowalska KrystynaDom Studencki Nr 10 -- ,,HAJDUCZEK''
Kowalska MariaSekcja Płacowa
Kowalska MariaBiuro Administracyjne Wydziału
Kowalska MarzannaKatedra Informatyki
Kowalska Monika, mgrZespół ds. Jakości Kształcenia
Kowalska-Kubsik Iwona, dr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Kowalski Adam, drKatedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kowalski Jakub, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Kowalski Kazimierz, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Kowalski MarcinDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Kowalski MarekPracownia Ślusarska
Kowalski Michał, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Kowalski Piotr, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Kowalski RyszardSekcja Administracyjna Studium
Kowalski Tadeusz, dr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Kowalski Tomasz, mgr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Kowalski Włodzimierz, prof. dr hab. inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Kowalski Zygmunt, prof. dr hab.Katedra Chemii Analitycznej
Koza Katarzyna, mgr inż.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Kozaczek Dominika, mgrOddział Informacji Naukowej
Kozaczka Jarosław, prof. dr hab. inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Kozak Aleksandra, mgrKatedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Kozak Krzysztof, mgrKatedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Kozakiewicz LeszekKatedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kozakiewicz Ryszard, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Kozana Janusz, dr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Kozarkiewicz Alina, dr hab. inż.Katedra Zarządzania Organizacjami, Kadrami i Prawa Gospodarczego
Kozieł AleksanderDział Utrzymania Technicznego
Kozieł Tomasz, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Kozień EwaDom Studencki nr 19
Kozik Anna, mgrZespół Radców Prawnych
Kozik Iwona, inż.Samodzielna Sekcja Rozliczeń Programów Międzynarodowych
Kozik Jarosław, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Kozioł Anna, mgr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Kozioł Jan, mgr inż.Dziekanat
Kozioł Krystian, dr hab. inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Kozioł Mateusz, mgr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Kozioł WandaSekcja Operatorów
Kozioł Wiesław, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Kozłowska EdytaBiuro Organizacyjne CTT
Kozłowska MałgorzataDziekanat Studiów Stacjonarnych
Kozłowska Maria, inż.Dziekanat
Kozłowska-Bekas Renata, mgrDziekanat
Kozłowska-Róg Anna, drKatedra Chemii Nieorganicznej
Kozłowski Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Kozłowski Tomasz, mgr inż.Dział Obsługi Finansowej Projektów
Kozub-Budzyń Gabriela, mgr inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Kozyra Lucyna, mgrSekcja Kadrowa
Koźlak Jarosław, dr hab. inż.Katedra Informatyki
Kożuch JoannaKatedra Elektroniki

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza