• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Pracownicy (101)

Obłąkowska-Mucha Agnieszka, dr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Obracaj Dariusz, dr hab. inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Obrał Aleksandra, mgr inż.Dział Informacji i Promocji
Obrzud Jacek, dr inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Ochelska Katarzyna, mgrDział Dekretacji
Ochońska Aneta, mgr inż.Katedra Badań Operacyjnych
Ochoński Janusz Marcin, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Oczko Michał, mgr inż.Centrum e-Learningu
Oettingen Mikołaj, dr inż.Katedra Energetyki Jądrowej
Ogarek Roman, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Ogiela Lidia, dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej
Ogiela Marek, prof. dr hab.Katedra Automatyki i Robotyki
Ogiela Urszula, mgr inż.Dział Księgowości Majątkowej
Ogrodnik Piotr, dr inż.Katedra Elektroniki
Ogrodnik Romuald, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Okafor Jadwiga, mgr inż.Zespół ds. Studiów Wyższych
Okarmus MieczysławPracownia Robót Różnych
Okoń Maciej, mgrKatedra InformatykiKatedra Informatyki
Okońska AnetaDział Domów Studenckich
Oksiutowicz Wojciech, mgr inż.Katedra Chemii i Korozji Metali
Olchowy Piotr, dr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Olejarczyk-Wożeńska Izabela, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Olejarz-Mieszaniec Ewa, dr inż.Katedra Informatyki
Olejnik Ewa, dr inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Oleksik Paweł, mgr inż.Dział Informacji i Promocji
Oleksik Paweł, drKatedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Oleksy Jolanta, mgrDział Zamówień Publicznych
Oleksy Wacław, dr inż.Katedra Transportu Linowego
Oleniacz Agnieszka, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Oleniacz Robert, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Olesiak Sebastian, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Olesińska Anna, licencjatSekretariat Główny Uczelni
Oleś JadwigaI Dom Studencki "ALFA"
Olijnyk Andrzej, mgr inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Olko Jolanta, drKatedra Równań Różniczkowych
Olkuski Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Olszak Janusz, drKatedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Olszańska Anna, mgrZespół Języka Angielskiego
Olszański Marek, drZespół Języka Niemieckiego
Olszczyńska MonikaDział Rozliczeń Finansowych
Olszewska Agnieszka, mgrMuzeum AGH
Olszewska Anna, drKatedra Kulturoznawstwa i Filozofii
Olszewska Danuta, dr hab.Katedra Energetyki Wodorowej
Olszewski Paweł, inż.Dział Obsługi Technicznej
Olszewski Przemysław, mgrBiuro Rektora
Olszewski RyszardBiuro Administracyjne Wydziału
Olszewski Ryszard, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Olszowski Rafał, drKatedra Politologii i Historii Najnowszej
Olszyk Sabina, drOddział Informacji Naukowej
Olszyna Grzegorz, dr inż.Katedra Transportu Linowego
Olszyńska ElżbietaBiuro Administracyjne Wydziału
Olszyński JanuszSekcja Obsługi Auli AGH
Onderka Bogusław, dr hab.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Onderka Zdzisław, drKatedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Opalińska Paulina, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Opaliński Andrzej, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Opiła Janusz, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Opioła Zawisza, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Oprocha Piotr, prof. dr hab.Katedra Równań Różniczkowych
Oprzędkiewicz Iwona, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Oprzędkiewicz Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Orchel Beata, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Orchel Marcin, dr inż.Katedra Informatyki
Orczyk Marian, inż.Odlewnia Doświadczalna i Warsztat Mechaniczny
Orkisz Paweł, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Orlik Małgorzata, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Orlof-Naturalna Monika, drKatedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Orłowski Sergiusz, licencjatDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Orłowski Zygmunt, dr hab. inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Ornacki Roman, mgr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Ortyl Halina, mgrBasen AGH
Ortyl Łukasz, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Oruba Rajmund, dr hab. inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Orzechowska Aleksandra, drKatedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Orzechowska-Zięba Agnieszka, dr inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Orzechowski Patryk, dr inż.Katedra Automatyki i Robotyki
Orzechowski Tomasz Marcin, dr inż.Katedra TelekomunikacjiKatedra Telekomunikacji
Orzechowski Tomasz Stanisław, dr inż.Katedra Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej
Osińska Agnieszka, mgr inż.Dział Współpracy z Zagranicą
Ostachowicz Beata, drKatedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Ostachowska Anna, mgrDział Obsługi Funduszy Strukturalnych
Ostachowski Paweł, dr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali Nieżelaznych
Ostafin AnnaDział Obsługi Programów Krajowych
Ostasz Magdalena, mgrDział Współpracy z Administracją i Gospodarką
Ostręga Anna, dr hab. inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Ostrowska Ewa, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Ostrowski Antoni, mgrKatedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Ostrowski Bartosz, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Ostrowski Jacek, dr inż.Katedra Elektroniki
Osuch Piotr, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Otfinowski Piotr, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Otfinowski Wojciech, mgrDziekanat
Otrębska Agnieszka, mgrDziekanat
Owca MarianDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Owerko Tomasz, dr hab. inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Owińska Maria, drKatedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Ozga Agnieszka, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Oziębło Andrzej, mgrSekcja Operatorów
Oziomek KrzysztofDział Pamięci Masowych
Ożadowicz Andrzej, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Ożóg Ewa, mgrZespół Radców Prawnych

Funkcje (6)

Odziewa Bronisława, dr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Ogrodnik Romuald, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Oleniacz Robert, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Olszczyńska MonikaDział Rozliczeń Finansowych
Oprocha Piotr, prof. dr hab.Katedra Równań RóżniczkowychKatedra Równań Różniczkowych
Oprzędkiewicz Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Robotyki

Emeryci (4)

Odziewa Bronisława, dr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Olajossy Andrzej, prof. zw. dr hab.Katedra Górnictwa Podziemnego
Osika Jan, dr hab. inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Ostrowski Janusz, dr hab. inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej

Doktoranci (1)

Otto Mateusz, mgr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza