• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Liczba znalezionych osób: 171

Rachwał Bartłomiej, dr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Raczyńska Maria, mgr inż.Zespół Budżetowy
Raczyński Maciej, mgr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Rad Michał, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Radecka Marta, prof. dr hab. inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Rado Robert, dr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Radwanek MariaDom Studencki nr 19
Radziejowska Aleksandra, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Radziszewska Agnieszka, dr inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Radziszewski Stefan, mgrKatedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Raglewska Monika, mgrAudytor Wewnętrzny AGH
Rahman-Kula Sara, mgrDziekanat
Rajca BronisławKatedra Biomateriałów
Rajchel Jacek, prof. dr hab. inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Rajchel Lucyna, dr hab. inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Rajda Paweł, dr inż.Katedra Elektroniki
Rajek Wirginia, mgrDział Współpracy z Administracją i Gospodarką
Rajpolt Bogusława, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Rajska Maria, dr inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Rajzer Renata, mgrBiblioteka Wydziałowa
Rak Zbigniew, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Rakoczy Łukasz, mgr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Rakoczy Witold, mgr inż.Katedra Informatyki
Rakoczy-Pindor Krystyna, drKatedra Równań Różniczkowych
Rakowski Wiesław, prof. dr hab. inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Rams Jadwiga, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Rams Katarzyna, mgr inż.Sekcja Kadrowa
Rams-Pietraszewska Joanna, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Ramus JoannaBiuro Administracyjne Wydziału
Ramus Władysław, mgr inż.Dział Budowlany
Ranosz Joanna, mgr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Ranosz Robert, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Rapacz Norbert, mgr inż.Katedra Telekomunikacji
Rapacz-Kmita Alicja, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Ratajczak Tadeusz, prof. dr hab. inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Ratuszek Wiktoria, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Rauch Łukasz, dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Raźniak Andrzej, dr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Rączka Krzysztof, mgr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Rączka Marian, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Rączka Waldemar, dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Reben Manuela, prof. nadzw. dr hab. inż.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Reczek Krzysztof, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Reczyński Witold, drKatedra Chemii Analitycznej
Regulska LucynaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Regulski Krzysztof, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Reicher Beata, dr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Reitner UrszulaLaboratorium Edukacyjno-Badawcze Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii AGH w Miękini
Rembiś Marek, dr hab.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Rensz Anna, mgr inż.Samodzielna Sekcja Komputeryzacji
Rerak TeresaDom Studencki Nr 12 -- ,,PROMYK''
Reś Janusz, dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Rębiasz Bogdan, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Rękas Artur, dr inż.
Rękas Małgorzata, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Rękas Mieczysław, prof. dr hab.Katedra Chemii Analitycznej
Richert Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Richert Maria, prof. dr hab. inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Roczniak Agnieszka, mgr inż.Dziekanat Studiów Doktoranckich
Roczniak MagdalenaDziekanat Studiów Stacjonarnych
Roehrich Józef, mgr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Rogala Borys, mgrDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Rogala MariaKatedra Technologii Materiałów Budowlanych
Rogala Robert, drZespół Języka Niemieckiego
Rogala ZofiaDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Rogowska-Kwas Renata, mgr inż.Dział Zamówień Publicznych
Rogowski Andrzej, mgr inż.Dział Ochrony Własności Intelektualnej
Rogozik Małgorzata, mgrKatedra Zarządzania Organizacjami, Kadrami i Prawa Gospodarczego
Rogóż MałgorzataDom Studencki Nr 5 -- ,,STRUMYK''
Rogóż MarekDział Sanitarny
Rogóż MirosławKatedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Rogóż Paulina, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Rogus Grzegorz, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Rojek Gabriel, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Rojek Joanna, mgrOddział Zbiorów Specjalnych
Rokita Magdalena, dr inż.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Rokita Tomasz, dr inż.Katedra Transportu Linowego
Romanowski Tomasz, mgr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Romanowski Wiesław, inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Romańska Joanna, mgrKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Romański Andrzej, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Romaszko Mateusz, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Romek DorotaDom Studencki Nr 5 -- ,,STRUMYK''
Rońda Jacek, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Rosiewicz MałgorzataDział Księgowości Majątkowej
Rosińska-Gołdasz Katarzyna, mgrKatedra Biomateriałów
Rosołek Agnieszka, mgr inż.Zespół ds. Sprawozdawczości i Rozliczeń Dydaktyki
Rosół Maciej, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Rosół Patrycja, dr inż.Dział Ochrony Własności Intelektualnej
Rossa Justyna, mgrZespół Języka Angielskiego
Rotter Paweł, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Rozmus-Górnikowska Magdalena, dr inż.Katedra Inżynierii Powierzchni i Analiz Materiałów
Rozwadowski Andrzej, dr inż.Katedra Technologii Paliw
Rożniata Edyta, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Różańska Barbara, mgrZespół Języka Angielskiego
Różański Kazimierz, prof. dr hab. inż.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Różkowski Kazimierz, dr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Różycka Agnieszka, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Różycki AndrzejKatedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Różycki Paweł, drKatedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Różycki Sławomir, dr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Rubiś DanutaBiuro Administracyjne Wydziału
Ruchel Jan, dr inż.Katedra Geomatyki
Ruchlewicz Milan, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Rudecka ElżbietaDom Studencki Nr 13 -- ,,STRASZNY DWÓR''
Rudiuk Czesław, dr inż.Miasteczko Studenckie
Rudiuk Dominika, mgrZespół Budżetowy
Rudnicki Seweryn, drKatedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Rudnicki Zbigniew, dr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Rudnik Ewa, dr hab.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Rudol Krzysztof, dr hab.Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Rulewicz Karol, mgrKatedra Fizyki Ciała Stałego
Rumian Roman, dr inż.Katedra Elektroniki
Rumian-Tomala Małgorzata, mgr inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Rumin Rafał, dr inż.Katedra Inżynierii Zarządzania
Rumiński Maciej, dr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Rupeta Wiktor, dr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Rusek AnnaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Rusek Bogusława, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Rusek Janusz, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Rusek Krzysztof, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Rusin Dominika, mgrDział Domów Studenckich
Rusin IwonaDom Studencki nr 9 -- "OMEGA"
Rusinek Agnieszka, mgrWydawnictwa AGH
Rusinek Stanisław, mgr inż.Fundacja Zespołu Pieśni i Tańca ,,KRAKUS''
Rusinowska-Dunaj Joanna, mgrDział Współpracy z Zagranicą
Russek Paweł, dr hab. inż.Katedra Elektroniki
Rusztowic Agnieszka, mgrZespół Wypłat Różnych
Ruta Hubert, mgr inż.Katedra Transportu Linowego
Rutkowski Bogdan, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Rutkowski Paweł, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Ryba GrażynaDom Studencki Nr 4 -- ,,FILUTEK''
Ryba Krzysztof, mgr inż.Dział Sieci Komputerowych
Rybicki Czesław, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Rybicki Damian, dr inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Rybicki Tomasz, dr hab.Katedra Równań Różniczkowych
Rycerz Katarzyna, dr inż.Katedra Informatyki
Rychlicki Andrzej, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Rychlicki Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Ryczek Beata, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Ryczek Wojciech, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Ryczek Zbigniew, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Rydlewski Jerzy Piotr, drKatedra Równań Różniczkowych
Rydosz Artur, dr inż.Katedra Elektroniki
Rydzewski Jakub Konrad, inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Rylewicz TeresaZespół Obsługi Rektoratu
Rylewicz ZbigniewSekcja Magazynów
Rynczak IwonaDom Studencki nr 9 -- "OMEGA"
Rynczak RomanPracownia Hydrauliczna
Ryniewicz Anna Maria, dr hab. inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Rypień CezaryPracownia Ślusarska
Ryszka Marcin, mgrUczelniane Centrum Informatyki
Ryś Adam, dr inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Ryś Danuta, mgrOddział Informacji Naukowej
Ryś Janusz, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Rywotycka Ewa, mgrDziekanat
Rywotycki Marcin, dr inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Ryż Karol, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Rząsa Jacek, mgr inż.Katedra Telekomunikacji
Rzepa Grzegorz, dr inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Rzepczyńska RenataOddział Magazynów
Rzepczyński JacekSamodzielna Sekcja Komputeryzacji
Rzepiel Bogusław, mgr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Rzepka Łukasz, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Rzeszutek Bożena, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Rzeszutek Mateusz, mgr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Rzeźniewski ŁukaszSekcja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Rzonca Antoni, dr inż.Katedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Rzyczniak BarbaraSekcja Administracyjna
Rzyczniak Mirosław, dr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Rzym Grzegorz, mgr inż.Katedra Telekomunikacji

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza