• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Liczba znalezionych osób: 520

Sabaj Agata, mgrZespół Języka Angielskiego
Sabal Maciej, drSekcja Obsługi Projektów
Sabuda AndrzejBiuro Administracyjne Wydziału
Sacha Aneta, mgrZespół Radców Prawnych
Sacha DawidSekcja Energetyki
Sada GrzegorzCentrum Energetyki AGH (w organizacji)
Sajdak Wojciech, mgr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Sajdłowska Joanna, mgrPion Kwestury
Sala Dariusz, dr inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Salata Paweł, mgr inż.Katedra Informatyki
Salwiński Józef, dr hab. inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Sałęga Anna, mgrOddział Magazynów
Saługa Piotr, dr hab. inż.Katedra Zarządzania w Energetyce
Samek Andrzej, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Samek KrzysztofPracownia Stolarska
Samek Lucyna, dr inż.Katedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Samojeden Bogdan, dr inż.Katedra Technologii Paliw
Sanak-Rydlewska Stanisława, prof. zw. dr hab.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Sanocki AleksanderKatedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Sapa Lucjan, drKatedra Równań Różniczkowych
Sapińska Sylwia, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Sapińska-Śliwa Aneta, dr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Sapińska-Wcisło Anna, mgr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Sapiński Bogdan, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Sapor Maria, dr inż.Katedra Elektroniki
Saracka Agnieszka, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Saramak Agnieszka, drKatedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Saramak Daniel, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Sarga MałgorzataBiuro Administracyjne Wydziału
Sarga RyszardSekcja Energetyki
Sas Jan, dr inż.Katedra Zarządzania w Energetyce
Sasorska LudmiłaKatedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Sawicka Joanna, dr inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Sawicki Jakub, mgr inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Sawik Bartosz, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Sawik Tadeusz, prof. dr hab. inż.Katedra Badań Operacyjnych
Sawka Agata, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Sąsiada EwaKlub Profesora
Schaefer Robert, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki
Schejbal-Chwastek Marzenna, dr inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Schlette Katarzyna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Schmidt Paweł, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Schmidt-Polończyk Natalia, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Schneider Krystyna, dr inż.Katedra Elektroniki
Sechman Henryk, dr hab. inż.Katedra Surowców Energetycznych
Seitz Justyna, mgrKatedra Mechaniki i Wibroakustyki
Semik ElżbietaDom Studencki Nr 4 -- ,,FILUTEK''
Semyrka Grażyna, dr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Semyrka Roman, dr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Senderski Andrzej, dr hab. inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Sendor StanisławLaboratorium Edukacyjno-Badawcze Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii AGH w Miękini
Serafin Agnieszka, mgrDział Księgowości Majątkowej
Serafin Anna, mgr inż.Dziekanat
Serafin LucynaKasa Zapomogowo-Pożyczkowa
Serafin Małgorzata, mgrOddział Opracowania Zbiorów
Serbin Karolina, dr inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Sermet Edyta, dr inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Serwatka Wioletta, mgr inż.Dziekanat
Serwicki Radosław, mgr inż.Miasteczko Studenckie
Serwin Marta, mgrDział Administracyjny
Serwińska-Olszamowska Anna, mgrDział Współpracy z Zagranicą
Serzysko Bartosz, mgr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Setkowicz PiotrBiuro Administracyjne Wydziału
Setkowicz StanisławPracownia Konstrukcyjno-Mechaniczna
Seweryn Izabela, mgrDział Obsługi Projektów
Sędziwy Adam, dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej
Sękowska Magdalena, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Sibielak Marek, dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Sibiga Elżbieta, dypl. ek.Dział Ekonomiczno-Finansowy
Sidor Jan, dr hab. inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Sidor Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Siedlecki Jacek, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Siedliński Michał, inż.Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji
Siejkowski Hubert, drZespół Współpracy Europejskiej
Siekacz EwaI Dom Studencki "ALFA"
Sieklucki Grzegorz, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Siemek Jakub, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Siemińska Marta, mgr inż.Zespół ds. Sprawozdawczości i Rozliczeń Dydaktyki
Sieńko Marta, mgrZespół Języka Angielskiego
Sieński Hieronim, mgrOddział Informacji Naukowej
Sieradzki Jacek, mgr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Sierpień Mariusz, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Sikora BeataDom Studencki Nr 15 -- ,,MARATON''
Sikora FranciszekPracownia Konstrukcyjno-Mechaniczna
Sikora Jan, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Sikora JerzyKatedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Sikora Marcin, dr hab. inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Sikora Marek, mgr inż.Katedra Telekomunikacji
Sikora Mateusz, mgr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Sikora Rafał, mgr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Sikora Wiesława, prof. dr hab.Katedra Fizyki Materii Skondensowanej
Sikora Wojciech Tadeusz, mgr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Sikorska AnnaDom Studencki Nr 4 -- ,,FILUTEK''
Sikorska Natalia, mgrDział Obsługi Funduszy Strukturalnych
Sikorska-Kościółek Katarzyna, mgr inż.Oddział Informacji Naukowej
Silberring Jerzy, prof. dr hab.Katedra Biochemii i Neurobiologii
Siłuszyk Marek, drKatedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Sińczak Jan, prof. dr hab. inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Sioła GrażynaDom Studencki Nr 6 -- ,,BRATEK''
Sioma Andrzej, dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Siostrzonek Tomasz, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Sitarz Maciej, prof. dr hab. inż.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Sitarz Marta, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Sitko EwaSekcja Operatorów
Sitko Mateusz, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Siudak Zygmunt, mgr inż.Inspektorat Spraw Obronnych
Siwa Danuta, mgrZespół Języka Angielskiego
Siwecka Danuta, mgrPion Kwestury
Siwek Aleksander, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Siwek Tomasz, mgr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Siwerska Anna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Siwerska MartaDom Studencki Nr 11 -- ,,BONUS''
Siwik Anna, dr hab.Katedra Politologii i Historii Najnowszej
Siwik Leszek, dr inż.Katedra Informatyki
Skalna Iwona, drKatedra Informatyki Stosowanej
Skalski Andrzej, inż.Zespół Obsługi Dydaktyki
Skalski Andrzej, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Skała Aleksander, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Skałkowski Kornel, mgr inż.Katedra Informatyki
Skiba Maciej, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Skoczeń Andrzej, dr inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Skołyszewski Andrzej, dr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Skorupa Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Wytrzymałości, Zmęczenia Materiałów i Konstrukcji
Skorupa Bogdan, dr hab. inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Skorupa Małgorzata, prof. dr hab. inż.Katedra Wytrzymałości, Zmęczenia Materiałów i Konstrukcji
Skotnicki RyszardKatedra Fizyki Materii Skondensowanej
Skotniczna Joanna, mgrDziekanat
Skotniczny Józef, inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Skotniczny Michał, inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Skowron Agnieszka, mgr inż.Dziekanat
Skowron Mikołaj, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Skowronek Katarzyna, dr hab.Katedra Socjologii Ogólnej i Antropologii Społecznej
Skowronek Tadeusz, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Skowroński Witold, dr inż.Katedra Elektroniki
Skóra BarbaraDom Studencki Nr 12 -- ,,PROMYK''
Skruch Paweł, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Skrynicka-Knapczyk Dorota, mgrZespół Języka Angielskiego
Skrzekut Tomasz, mgr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Skrzyniowska DanutaI Dom Studencki "ALFA"
Skrzyniowska ElżbietaDom Studencki Nr 8 -- ,,STOKROTKA''
Skrzyniowska Magdalena, mgrDziekanat
Skrzyniowski AndrzejI Dom Studencki "ALFA"
Skrzyński Mateusz, mgr inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Skrzyński Paweł, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Skrzyński WiesławKatedra Plastycznej Przeróbki Metali
Skrzypaszek Krzysztof, dr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Skrzypczyk BarbaraSekretariat Główny Uczelni
Skrzypek MariaBiuro Administracyjne Wydziału
Skrzypek Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Skrzypkowski Krzysztof, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Skubisz Piotr, dr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Skulich Mikołaj, dr inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Skulimowski Andrzej Maciej, prof. dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Skupień Zdzisław, prof. zw. dr hab.Katedra Matematyki Dyskretnej
Skwarczek Marian, dr inż.Katedra Ochrony Środowiska
Skwarczyński Jerzy, dr hab. inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Słabczyńska Antonina, mgrBiblioteka Wydziałowa
Słaby Agnieszka, mgrDziekanat Studiów Stacjonarnych
Słobodzian Ewa, mgrPion Kwestury
Słomka Elżbieta, mgrKatedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Słomka Tadeusz, prof. dr hab. inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Słota Renata, dr hab. inż.Katedra Informatyki
Słota StanisławPracownia Hydrauliczna
Słowikowska ElżbietaBiuro Administracyjne Wydziału
Słowiński Kamil, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Słupek Ewa, mgr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Smoczek Jarosław, dr hab. inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Smolarek Agnieszka, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Smolarski Leszek, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Smoleń Magdalena, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Smolich Małgorzata, mgrSekcja Płacowa
Smolińska Katarzyna, mgr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Smolnik Maksymilian, mgr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Smoluch Marek, dr hab.Katedra Biochemii i Neurobiologii
Smoła Grzegorz, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Smołka Maciej, drKatedra Informatyki
Smołucha Katarzyna, mgrDział Ochrony Własności Intelektualnej
Smoter Grażyna, mgrDziekanat
Smoter ZofiaDziekanat Studiów Stacjonarnych
Smulski Rafał, dr inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Smyk Anna, mgrKatedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Smyk Grzegorz, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Smyksy Krzysztof, dr inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Smyrak Beata, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Smywiński-Pohl Aleksander, dr inż.Katedra Informatyki
Snakowska Anna, dr hab.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Snamina Jacek, dr hab. inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Snopkiewicz Tomasz, mgr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Snopkowski Ryszard, prof. dr hab. inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Sobczyk Krystyna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Sobczyk StefaniaSekcja Obsługi Budynków
Sobczyk Wiktoria, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Sobczyk Zdzisław, dr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Sobocha-Stanuch Justyna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Soboń Jan, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Soboń MariaSekcja Operatorów
Sobotka Anna, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Soból GrzegorzKatedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Sobula Sebastian, dr inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Socha Mirosław, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Socha Monika, mgrSekretariat Kwestury
Sochacka Karolina, mgrZespół Obsługi Organizacji Studenckich
Soczówka MałgorzataI Dom Studencki "ALFA"
Soja KrystynaDom Studencki Nr 13 -- ,,STRASZNY DWÓR''
Soja MariaI Dom Studencki "ALFA"
Sokołowska Anna, mgrSekcja Zespołów Spisowych
Sokołowski Mariusz, dr inż.Katedra Elektroniki
Sokołowski Tadeusz, dr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Sokół Agata, mgr inż.Dziekanat Studiów Stacjonarnych
Sokół Szymon, mgr inż.Samodzielna Sekcja Uczelnianej Sieci Komputerowej
Sokulski Jerzy, mgr inż.Katedra Elektroniki
Soldaty Wojciech, mgrDział Ochrony Własności Intelektualnej
Solecki Marek, mgr inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Solecki Tadeusz, dr inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Solińska Agnieszka, mgrKatedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Soliński Bartosz, dr inż.Katedra Zarządzania w Energetyce
Soliński Ireneusz, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Sołek Krzysztof Piotr, dr inż.Katedra Metalurgii Stopów Żelaza
Sołek Marek, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Sołga EwaBiuro Administracyjne Wydziału
Sołtys Anna, dr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Sonik DanutaBiuro Administracyjne Wydziału
Sonik Paulina, mgrWydawnictwa AGH
Sopata Olga, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Sopata Paweł, dr inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej
Sornek Krzysztof, mgr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Sorocki Jakub, mgr inż.Katedra Elektroniki
Sosnowska Liliana, mgrZespół Języka Angielskiego
Sowińska BarbaraZespół Rozliczeń Ubezpieczeń Społecznych
Sowiżdżał Anna, dr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Spisak Bartłomiej, dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Spyrka BogusławKatedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Sroka Katarzyna, mgrKatedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Sroka Ryszard, dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Sroka ZofiaBiuro Administracyjne Wydziału
Srokosz EwaDział Dekretacji
Stach Izabella, drKatedra Inżynierii Zarządzania
Stach PiotrBiuro Administracyjne Wydziału
Stachewicz Urszula, dr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Stachlewska IzabelaDział Finansowy
Stachowicz AnnaZespół Domów Studenckich "C"
Stachulak-Krzemień Anna, mgrZespół Języka Angielskiego
Stachura Ryszard, dr inż.Katedra Metalurgii Stopów Żelaza
Stadnik Renata, dr inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Stala Robert, dr hab. inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Stanek Andrzej, mgr inż.Sekcja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Stanek Jakub, mgrZespół Języka Angielskiego
Stanek LucynaDom Studencki Nr 7 -- ,,ZAŚCIANEK''
Stanek ZbigniewDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Stanek-Kapcia Justyna, mgrOddział Informacji Naukowej
Stanisz Przemysław, mgr inż.Katedra Energetyki Jądrowej
Staniszewska Agnieszka, mgrDział Ochrony Własności Intelektualnej
Staniszewska Marta, mgrDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Staniszewski Andrzej, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Stankiewicz Rafał, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Stańczak Grażyna, dr inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Stańkowska DanutaKatedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Stapiński Tomasz, prof. dr hab.Katedra Elektroniki
Starański PawełSekretariat Główny Uczelni
Stark Katarzyna, drKatedra Kulturoznawstwa i Filozofii
Staroń ElżbietaDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Starowicz Maria, dr hab. inż.Katedra Chemii i Korozji Metali
Starykiewicz Katarzyna, mgrZespół Języka Angielskiego
Starzec Adam, mgr inż.Laboratorium Komputerowe
Starzec Krzysztof Stanisław, drKatedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Starzec Magdalena, mgrKatedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Stasica Jerzy, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Stasiowska MirosławaDom Studencki Nr 10 -- ,,HAJDUCZEK''
Staszczak AndrzejKatedra Elektroniki
Staszewska Magdalena, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Staszewski Wiesław Jerzy, prof. dr hab. inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Staszkiewicz Marzena, mgrPracownia Badań Absolwentów i Problemów Rynku Pracy
Staszowska TeresaKatedra Geofizyki
Stawarz Paulina, mgrAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Stawowy Adam, dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Stawowy Beata, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Stawowy ZbigniewStraż AGH
Stefanek KrystynaKatedra Telekomunikacji
Stefaniuk Michał, dr hab. inż.Katedra Surowców Energetycznych
Stefanko Agnieszka, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Stefańczyk MałgorzataBiuro Administracyjne Wydziału
Stefańska-Kądziela Monika, dr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Stelmach AdamDział Mechaniczny
Stempkowska Agata, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Stencel Marek, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Stepinski Tadeusz, prof. dr hab. inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Sterzel Mariusz, drDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Stęgowska IwonaBiuro Administracyjne Wydziału
Stęgowski Zdzisław, dr hab. inż.Katedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Stępień AndrzejDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Stępień Bartłomiej, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Stępień Jacek, dr inż.Katedra Elektroniki
Stępień Joanna, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Stępień Leszek, mgr inż.Katedra Technologii Paliw
Stępień Michał, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Stępień Piotr, mgr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Stępień-Zawierucha Milena, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Stępińska Ewa, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Stępniowska Anna, mgrZespół Języków Germańskich, Romańskich i Słowiańskich
Stępniowska Monika, licencjatDział Współpracy z Zagranicą
Stępniowski Bogdan, mgr inż.Dział Transferu Technologii
Stępowska Magdalena, mgrDział Finansowy
Stobiecki Andrzej, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Stobiecki Filip, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Stobiecki Tomasz, prof. dr hab.Katedra Elektroniki
Stobierski Ludosław, prof. dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Stobiński Marcin, drKatedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Stoch Jan, inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Stoch Paweł, dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Stoch Stanisław, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Stoch Tomasz, dr inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej
Stochel Jerzy, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Stochmal Edyta, dr inż.Katedra Chemii Krzemianów i Związków Wielkocząsteczkowych
Stodolak-Zych Ewa, dr inż.Katedra Biomateriałów
Stojek Jerzy, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Stojkow Maria, drKatedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Stolarczyk Jadwiga, mgrStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Stolarz BarbaraDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Stopa Jerzy, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Stopa Maria, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Stopka Grzegorz, dr inż.Katedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Stopkowicz Agnieszka, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Strach Michał, dr hab. inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Straka Robert, dr inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Straś Robert, dr inż.Katedra Informatyki
Strączek UrszulaDom Studencki Nr 11 -- ,,BONUS''
Strejczek-Jaźwińska Paulina, mgr inż.Samodzielna Sekcja Komputeryzacji
Strnad MariaDziekanat
Strojek JanStraż AGH
Stronczek Anna, dr inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Strug Barbara, dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej
Strugalska MariolaDom Studencki nr 9 -- "OMEGA"
Strugalska StanisławaDom Studencki Nr 6 -- ,,BRATEK''
Strugała Andrzej, dr hab. inż.Katedra Technologii Paliw
Strugała Michał, mgrZespół Języka Angielskiego
Stryczek Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Stryczniewicz Lesław, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Strzałka Radosław, dr inż.Katedra Fizyki Materii Skondensowanej
Strzebońska Magdalena, dr inż.Katedra Ochrony Środowiska
Strzeboński Piotr Andrzej, dr inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Strzelczyk Jacek, dr inż.Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Strzetelski Wojciech, dr hab. inż.Katedra Surowców Energetycznych
Strzępowicz Anna, mgr inż.Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Strzyżewska Julia, mgrWydawnictwa AGH
Styba JanPracownia Robót Różnych
Stygar Mirosław, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Stypuła Barbara, dr hab.Katedra Chemii i Korozji Metali
Styrylska DanutaDom Studencki Nr 16 -- ,,ITAKA''
Styszko Katarzyna, dr hab. inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Suchan AnnaBiuro Administracyjne Wydziału
Suchecki Maciej, mgr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Suchoń Magdalena, mgrKatedra Informatyki
Suchy Józef Szczepan, prof. dr hab. inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Suder AldonaSekcja Zespołów Spisowych
Suder DawidKatedra Informatyki
Suder Marcin, drSamodzielna Pracownia Zastosowań Matematyki w Ekonomii
Suder Marek, licencjatLaboratorium Komputerowe
Suder Piotr, dr hab.Katedra Biochemii i Neurobiologii
Suder-Dębska Katarzyna, dr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Sujecki Kazimierz, dr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Sukiennik Marta, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Suliga Milena, mgrSamodzielna Pracownia Zastosowań Matematyki w Ekonomii
Sulima Zbigniew, mgr inż.Dział Informacji i Promocji
Sułkowski Bartosz, dr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Sułkowski Grzegorz, mgr inż.Sekcja Pamięci Masowych
Sułowska Justyna, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Sułowski Maciej, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Sułowski WiesławKatedra Geofizyki
Sura Elżbieta, licencjatDział Obsługi Finansowej Projektów
Surowiak Agnieszka, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Surowiec Anna, dr inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Surówka Artur, mgrDział Komputeryzacji Zarządzania Uczelnią
Surówka Artur Dawid, dr inż.Katedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Surówka DariuszKatedra Technologii Materiałów Budowlanych
Surówka KrzysztofDział Techniczny Pychowice
Suska UrszulaSamodzielna Sekcja Rozliczeń Programów Międzynarodowych
Suszańska-Brzezicka Elżbieta, mgrZespół Języka Angielskiego
Suśniak Magdalena, dr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Suwała Wojciech, prof. dr hab. inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Svyetlichnyy Dmytro, prof. dr hab. inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Swatowska Barbara, dr inż.Katedra Elektroniki
Swolkień Justyna, drKatedra Górnictwa Podziemnego
Sykulski Rajmund, mgr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Synowiec Piotr, mgr inż.Dział Komputeryzacji Zarządzania Uczelnią
Sypka Przemysław, dr inż.Katedra Elektroniki
Syposz-Łuczak Barbara, dr inż.Dział Obsługi Programów Krajowych
Syrek Przemysław, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Syroczyńska EwaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Szaciłowski Konrad, prof. dr hab.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Szadkowska Klaudia, inż.Dom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Szafarczyk Anna, dr inż.Zespół Geodezji Górniczej
Szafran Bartłomiej, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Szafran Jolanta, mgrDom Gościnny AGH ,,Sienkiewiczówka''
Szafraniak Bartłomiej, mgr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Szafraniec Krystyna, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Szajding Artur, dr inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Szajding Katarzyna, dr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Szalińska van Overdijk Ewa Paulina, dr hab. inż.Katedra Ochrony Środowiska
Szałajko Krystyna, drKatedra Równań Różniczkowych
Szaraniec Barbara, dr inż.Katedra Biomateriałów
Szaraniec Jarosław, inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Szarek JolantaSekcja Obsługi Budynków
Szarłowicz Katarzyna, drKatedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Szatkowski Piotr, dr inż.Katedra Biomateriałów
Szatyłowicz Magdalena, mgrCentrum Studentów Zagranicznych
Szczepanik Stefan, prof. dr hab. inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Szczepanik Zdzisław, drKatedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Szczepanik-Ciba Magdalena, dr inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Szczepańska-Plewa Jadwiga, prof. dr hab. inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Szczepański Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Szczerba Jacek, dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Szczerba Marek, prof. dr hab. inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Szczerba Wojciech, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Szczerbiński Marek, dr hab. inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Szczerbowska Joanna, mgrBiblioteka Wydziałowa
Szczerbowska-Boruchowska Magdalena, dr hab. inż.Katedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Szczerbowski Zbigniew, dr hab. inż.Zespół Geodezji Górniczej
Szczęch Marcin, dr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Szczęsny Andrzej, dr inż.Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych
Szczotka Krzysztof, mgr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Szczurek Magdalena, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów
Szczurek MartaDział Dekretacji
Szczurek ZofiaI Dom Studencki "ALFA"
Szczurowski Jakub, mgr inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Szczutko Tadeusz, dr inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Szczygieł Janusz, mgrZespół Języka Angielskiego
Szczygieł Monika, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Szczygieł Robert, dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Szczygieł UrszulaDział Domów Studenckich
Szczygłowski Przemysław, dr inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Szczypczyk LucynaDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Szczypkowska MałgorzataBiuro Administracyjne Wydziału
Szecówka-Wiśniewska Barbara, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Szeliga Danuta, dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Szepieniec Tomasz, mgr inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Szewc Dagmara, mgrZespół ds. Studiów Wyższych
Szewczyk Ewa, dr inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Szewczyk Jacek, prof. dr hab. inż.Zespół Geodezji Górniczej
Szewczyk Weronika, mgrDział Informacji i Promocji
Szklanowska Magdalena, mgrDział Informacji i Promocji
Szklarczyk Tadeusz, dr inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Szklarski Zbigniew, dr inż.Katedra Elektroniki
Szklarz Zbigniew, dr inż.Katedra Chemii i Korozji Metali
Szkudlarek Aleksandra, dr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Szkutnik Zbigniew, prof. dr hab. inż.Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Szlachetka Dariusz, inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Szlachtowska Ewa, mgrKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Szlązak Iwona, mgr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Szlązak Nikodem, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Szmeja Maria, dr hab.Katedra Socjologii Ogólnej i Antropologii Społecznej
Szmeling ViolettaDział Dekretacji
Szmigiel Renata, mgrCentrum Energetyki AGH (w organizacji)
Szmuc Karolina, mgrMuzeum AGH
Szmuc Tomasz, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Szmuc Wojciech, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Szmyd Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Szombara Stanisław, dr inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Szopa Jacek, mgrPion Kanclerza
Szopa Krystian, mgr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Szopa KrystynaI Dom Studencki "ALFA"
Szostak AgnieszkaDom Studencki Nr 2 -- ,,BABILON''
Szostak Janusz, dr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Szostak Michał, inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Szostek Kamil, mgr inż.Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Szostek KrystynaDom Studencki Nr 10 -- ,,HAJDUCZEK''
Szott Szymon, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Szponder ZofiaSekcja Obsługi Budynków
Szpunar Magdalena, dr hab.Katedra Kulturoznawstwa i Filozofii
Szpunar-Pawlik Magdalena, mgrDział Księgowości Majątkowej
Szpyra Waldemar, dr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Szpyrka Marcin, prof. dr hab.Katedra Informatyki Stosowanej
Szpytko Janusz, prof. dr hab. inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Sztangret Łukasz, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Sztekler Karol, dr inż.Katedra Maszyn Cieplnych i Przepływowych
Sztymar Zbigniew, mgr inż.Katedra Inżynierii Naftowej
Szuba Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Szubel Mateusz, mgr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Szucki Michał, dr inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Szul Maria, mgr inż.Miasteczko Studenckie
Szuman Monika, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Szumera Magdalena, dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Szumiec AnetaSekretariat Główny Uczelni
Szumiec PaulinaDział Gospodarki Nieruchomościami
Szumiec ZofiaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Szumiński Andrzej, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Szumlak Małgorzata, mgrBiblioteka Wydziałowa
Szumlak Tomasz, dr hab. inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Szumna DorotaI Dom Studencki "ALFA"
Szumniak Paweł, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Fizyki Komputerowej
Szumny Dorota, mgrBiuro Rektora
Szumny Jarosław, inż.Pracownia Szlifierska
Szumny PiotrPracownia Szlifierska
Szurlej Adam, dr hab. inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Szuwarzyński Michał, drAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Szwarnóg Piotr, inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Szwed Piotr, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Szwed SabinaSekcja Zespołów Spisowych
Szybka Jan Feliks, dr hab. inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Szybowski Jacek, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Szychowska-Krąpiec Elżbieta, dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Szydełko Zbigniew, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Szydler EwaDom Studencki Nr 16 -- ,,ITAKA''
Szydłak Tadeusz, drKatedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Szydło Tomasz, dr inż.Katedra Informatyki
Szydło Zbigniew, dr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Szyduczyński Jakub, mgr inż.Katedra Elektroniki
Szylak Andrzej, mgr inż.Samodzielna Sekcja Eksploatacji Komputerów
Szylder PrzemysławDział Elektryczny
Szymańska Agnieszka, mgrAkademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH
Szymańska Renata, drKatedra Fizyki Medycznej i Biofizyki
Szymańska-Czaja Maria, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Szymańska-Małysa Żaneta, dr inż.Katedra Geofizyki
Szymański Andrzej, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Szymczyk Magdalena, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Szymczyk Piotr, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Szymkat Maciej, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Szyndler Joanna, mgr inż.Katedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Szyndler Robert, prof. dr hab. inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Szyper Michał, prof. dr hab. inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Szyszkiewicz-Warzecha Krzysztof, drKatedra Fizykochemii i Modelowania Procesów

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza