• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Kolegium Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Jednostka nadrzędna

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Osoby bezpośrednio przynależne

  1. Augustyniak Piotr, prof. dr hab. inż.
  2. Baranowski Jerzy, dr hab. inż.
  3. Baszyński Marcin, dr hab. inż.
  4. Bielecki Andrzej, dr hab.
  5. Bień Andrzej, dr hab. inż.
  6. Byrski Witold, prof. dr hab. inż.
  7. Cieśla Antoni, dr hab. inż.
  8. Deptuch Grzegorz, dr hab. inż.
  9. Drabek Tomasz, dr inż.
  10. Duda Józef, dr hab. inż.
  11. Duda Krzysztof, dr hab. inż.
  12. Dybowski Paweł, dr inż.
  13. Dziadecki Aleksander, dr inż.
  14. Furgał Jakub, prof. dr hab. inż.
  15. Gajda Janusz, prof. dr hab. inż.
  16. Galias Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  17. Gas Piotr, dr inż.
  18. Gawędzki Wacław, dr inż.
  19. Gorgoń Marek, prof. dr hab. inż.
  20. Grabowski Piotr, dr hab. inż.
  21. Grobler-Dębska Katarzyna, dr
  22. Gryboś Paweł, prof. dr hab. inż.
  23. Hanzelka Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  24. Heryan Katarzyna, mgr inż.
  25. Horzyk Adrian, dr hab.
  26. Izworski Andrzej, dr inż.
  27. Jaworek-Korjakowska Joanna, dr hab. inż.
  28. Kańtoch Eliasz, dr hab. inż.
  29. Karatkevich Andrei, dr hab. inż.
  30. Kasiński Krzysztof, dr hab. inż.
  31. Klempka Ryszard, dr inż.
  32. Kluza Krzysztof, dr inż.
  33. Korzeniowska Danuta
  34. Kotulski Leszek, prof. dr hab.
  35. Kowalewski Adam, prof. dr hab. inż.
  36. Krawczyk Krzysztof, mgr inż.
  37. Kryjak Tomasz, dr inż.
  38. Kucharska Edyta, dr inż.
  39. Kułakowski Konrad, dr hab.
  40. Kwiecień Joanna, dr hab. inż.
  41. Ligęza Antoni, prof. dr hab. inż.
  42. Litewka Marek, mgr inż.
  43. Maj Piotr, dr hab. inż.
  44. Marszałek Zbigniew, mgr inż.
  45. Marszałek Zbigniew, dr inż.
  46. Miśkowicz Marek, dr hab. inż.
  47. Mitkowski Wojciech, prof. dr hab. inż.
  48. Moskwa Szczepan, dr inż.
  49. Nalepa Grzegorz Jacek, prof. dr hab. inż.
  50. Nowak Wiesław, dr hab. inż.
  51. Ogiela Marek, prof. dr hab.
  52. Oprzędkiewicz Krzysztof, dr hab. inż.
  53. Penczek Adam, dr hab. inż.
  54. Piłat Adam, dr hab. inż.
  55. Piórkowski Adam, prof. nadzw. dr hab. inż.
  56. Rotter Paweł, dr hab. inż.
  57. Sędziwy Adam, dr hab.
  58. Skalski Andrzej, dr hab. inż.
  59. Skruch Paweł, dr hab. inż.
  60. Skulimowski Andrzej Maciej, prof. dr hab. inż.
  61. Sroka Ryszard, dr hab. inż.
  62. Stala Robert, dr hab. inż.
  63. Szczygieł Robert, dr hab. inż.
  64. Szmuc Tomasz, prof. dr hab. inż.
  65. Szpyrka Marcin, prof. dr hab.
  66. Szymczyk Piotr, dr hab. inż.
  67. Tabor Zbisław, prof. dr hab.
  68. Tadeusiewicz Ryszard, prof. zw. dr hab. inż.
  69. Wąs Jarosław, dr hab. inż.
  70. Werewka Jan, dr hab. inż.
  71. Wojnicki Igor, dr hab. inż.
  72. Zydroń Paweł, dr hab. inż.
  73. Żołądź Mirosław, dr hab. inż.

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza