• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Rada Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii

Jednostka nadrzędna

Wydział Górnictwa i Geoinżynierii

Osoby bezpośrednio przynależne

  1. Bąk Patrycja, dr hab.
  2. Biegańska Jolanta, prof. dr hab. inż.
  3. Bogacz Paweł, dr inż.
  4. Borowski Marek, dr hab. inż.
  5. Branny Marian, dr hab. inż.
  6. Broda Krzysztof, dr inż.
  7. Brzychczy Edyta, dr hab. inż.
  8. Burtan Zbigniew, dr hab. inż.
  9. Cała Marek, prof. dr hab. inż.
  10. Chlebowski Dariusz, dr hab. inż.
  11. Cieślik Jerzy, dr hab. inż.
  12. Cyrnek Wojciech, mgr inż.
  13. Czaja Piotr, prof. dr hab. inż.
  14. Foszcz Dariusz, dr hab. inż.
  15. Fuksa Dariusz, dr hab. inż.
  16. Gawenda Tomasz, dr hab. inż.
  17. Herezy Łukasz, dr inż.
  18. Jakubowski Jacek, dr hab. inż.
  19. Kapusta Mariusz, dr inż.
  20. Kaszowska-Krepel Beata, mgr
  21. Kasztelewicz Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  22. Kęsek Marek, dr hab. inż.
  23. Kinasz Roman, prof. zw. dr hab. inż.
  24. Korzeniowski Waldemar, dr hab. inż.
  25. Kosecki Andrzej, dr hab. inż.
  26. Krawczykowski Damian, dr inż.
  27. Kustra Arkadiusz, dr hab. inż.
  28. Magda Roman, prof. zw. dr hab. inż.
  29. Majcherczyk Tadeusz, prof. zw. dr hab. inż.
  30. Małkowski Piotr, dr hab. inż.
  31. Marciniak-Kowalska Jolanta, dr hab.
  32. Mazurkiewicz Maciej, prof. zw. dr hab. inż.
  33. Naworyta Wojciech, dr hab. inż.
  34. Nawrat Stanisław, prof. dr hab. inż.
  35. Niedbalski Zbigniew, dr hab. inż.
  36. Niedoba Tomasz, dr hab. inż.
  37. Nowak Bernard, prof. zw. dr hab. inż.
  38. Obracaj Dariusz, dr hab. inż.
  39. Orłowski Zygmunt, dr hab. inż.
  40. Ostręga Anna, dr hab. inż.
  41. Pers Marek
  42. Pomykała Radosław, dr hab. inż.
  43. Sanak-Rydlewska Stanisława, prof. zw. dr hab.
  44. Saramak Daniel, dr hab. inż.
  45. Sierpień Mariusz, dr inż.
  46. Skrzypkowski Krzysztof, dr inż.
  47. Snopkowski Ryszard, prof. dr hab. inż.
  48. Sobczyk Wiktoria, dr hab. inż.
  49. Sobotka Anna, prof. zw. dr hab. inż.
  50. Soliński Ireneusz, prof. zw. dr hab. inż.
  51. Sołtys Anna, dr inż.
  52. Stasica Jerzy, dr inż.
  53. Surowiak Agnieszka, dr inż.
  54. Szlązak Nikodem, prof. zw. dr hab. inż.
  55. Tajduś Antoni, prof. zw. dr hab. inż.
  56. Tora Barbara, prof. dr hab. inż.
  57. Trybalski Kazimierz, prof. dr hab. inż.
  58. Trzaskuś-Żak Beata, dr hab. inż.
  59. Uliasz-Bocheńczyk Alicja, dr hab. inż.
  60. Wałach Daniel, dr inż.
  61. Wasilewski Stanisław, prof. zw. dr hab. inż.
  62. Więckowski Andrzej, dr hab. inż.
  63. Wojnicka-Put Barbara, mgr inż.

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza