• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Rada Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Jednostka nadrzędna

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Osoby bezpośrednio przynależne

  1. Adamczyk Anna, dr inż.
  2. Baś Bogusław, prof. nadzw. dr hab. inż.
  3. Błażewicz Stanisław, prof. dr hab. inż.
  4. Brylewski Tomasz, dr hab. inż.
  5. Bućko Mirosław, dr hab. inż.
  6. Chłopek Jan, prof. dr hab. inż.
  7. Cieślik Monika, mgr
  8. Danielewski Marek, prof. dr hab. inż.
  9. Deja Jan, prof. dr hab. inż.
  10. Długoń Elżbieta, dr inż.
  11. Filipek Robert, dr hab. inż.
  12. Frączek-Szczypta Aneta, dr hab. inż.
  13. Gil Aleksander, prof. dr hab.
  14. Godlewska Elżbieta, prof. dr hab. inż.
  15. Grabowski Grzegorz, dr
  16. Grzesik Zbigniew, prof. dr hab. inż.
  17. Gubernat Agnieszka, dr hab. inż.
  18. Hasik Magdalena, prof. dr hab. inż.
  19. Izak Piotr, dr hab. inż.
  20. Jakubowska Małgorzata, dr hab.
  21. Jedliński Jerzy, dr hab. inż.
  22. Kata Dariusz, prof. dr hab. inż.
  23. Koleżyński Andrzej, dr hab. inż.
  24. Król Magdalena, dr inż.
  25. Kubiak Władysław, prof. dr hab.
  26. Kyzioł Karol, dr hab. inż.
  27. Laska Jadwiga, dr hab. inż.
  28. Lech Ryszard, dr hab. inż.
  29. Lewenstam Andrzej, prof. dr hab.
  30. Lis Jerzy, prof. dr hab. inż.
  31. Lisiecki Marek, mgr inż.
  32. Łagosz Artur, dr hab. inż.
  33. Łącz Agnieszka, dr inż.
  34. Łojewski Tomasz, dr hab.
  35. Małecki Andrzej, prof. dr hab.
  36. Małolepszy Jan, prof. dr hab. inż.
  37. Migdalski Jan, dr hab.
  38. Morawska-Chochół Anna, dr inż.
  39. Mozgawa Włodzimierz, prof. dr hab. inż.
  40. Niewiara Ewa, dr inż.
  41. Nocuń Marek, dr hab. inż.
  42. Nocuń-Wczelik Wiesława, prof. dr hab. inż.
  43. Nyczyk-Malinowska Anna, dr inż.
  44. Paczosa-Bator Beata, dr hab. inż.
  45. Pamuła Elżbieta, prof. dr hab. inż.
  46. Pasierb Paweł, dr hab. inż.
  47. Pędzich Zbigniew, dr hab. inż.
  48. Pichór Waldemar, dr hab. inż.
  49. Piech Robert, dr hab. inż.
  50. Piekarczyk Wojciech, dr inż.
  51. Pielichowska Kinga, dr hab. inż.
  52. Pyda Anna, mgr inż.
  53. Pyda Waldemar, dr hab. inż.
  54. Radecka Marta, prof. dr hab. inż.
  55. Reben Manuela, prof. nadzw. dr hab. inż.
  56. Reczyński Witold, dr
  57. Rokita Magdalena, dr inż.
  58. Silberring Jerzy, prof. dr hab.
  59. Sitarz Maciej, prof. dr hab. inż.
  60. Smoluch Marek, dr hab.
  61. Stoch Paweł, dr hab. inż.
  62. Suder Piotr, dr hab.
  63. Szaraniec Barbara, dr inż.
  64. Szczerba Jacek, dr hab. inż.
  65. Szumera Magdalena, dr hab. inż.
  66. Ślósarczyk Anna, prof. zw. dr hab. inż.
  67. Środa Marcin, prof. nadzw. dr hab. inż.
  68. Tkacz-Śmiech Katarzyna, dr hab. inż.
  69. Wacławska Irena, prof. dr hab.
  70. Wasylak Jan, prof. dr hab. inż.
  71. Wojciechowski Krzysztof, prof. dr hab. inż.
  72. Wons Wojciech, dr inż.

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza