• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Katedra Automatyki i Robotyki (WEAIiIB-kair)

Jednostka nadrzędna: Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Kierownictwo

Kierownik Katedry dr hab. inż. Krzysztof Oprzędkiewicz
Z-ca Kierownika Katedry dr hab. inż. Joanna Jaworek-Korjakowska

Osoba kontaktowa

mgr Beata Studzińska

Pokój: B-1, III p., pok. 310

Telefony kontaktowe

  • Tel. +48 12 617 46 78
  • Tel. +48 12 617 28 30

Email-e kontaktowe

Strony WWW

  1. http://kair.agh.edu.pl

Osoby zatrudnione bezpośrednio w jednostce

  1. Bania Piotr, dr hab. inż.
  2. Baranowski Jerzy, dr hab. inż.
  3. Bauer Waldemar, dr inż.
  4. Błachut Krzysztof, mgr inż.
  5. Brodzicki Andrzej, mgr inż.
  6. Bubliński Zbigniew, dr inż.
  7. Byrski Witold, prof. dr hab. inż.
  8. Bysiewicz-Tokarz Barbara, mgr
  9. Chmiel Wojciech, dr hab. inż.
  10. Cieślar Dariusz, dr inż.
  11. Daniłowicz Michał, mgr inż.
  12. Długosz Marek, dr inż.
  13. Duda Józef, dr hab. inż.
  14. Dudek Adrian Jerzy, mgr inż.
  15. Garbacz Maciej, dr inż.
  16. Głowacz Adam, dr hab. inż.
  17. Głowacz Witold, mgr inż.
  18. Gorgoń Marek, prof. dr hab. inż.
  19. Grobler-Dębska Katarzyna, dr
  20. Jabłoński Mirosław, dr inż.
  21. Jaworek-Korjakowska Joanna, dr hab. inż.
  22. Kadłuczka Piotr, dr inż.
  23. Kaganek Dorota
  24. Kashpruk Nataliia, dr
  25. Klemiato Maciej, dr inż.
  26. Knapik Dawid, mgr inż.
  27. Kocyłowski Grzegorz, mgr inż.
  28. Kołacz Anna
  29. Kołek Krzysztof, dr inż.
  30. Koptyra Katarzyna, dr inż.
  31. Kowalczyk Marcin, mgr inż.
  32. Kowalewski Adam, prof. dr hab. inż.
  33. Kraszewska Marta, dr inż.
  34. Kreft Wojciech, dr inż.
  35. Kryjak Tomasz, dr inż.
  36. Kucharska Edyta, dr hab. inż.
  37. Kucharski Dariusz, mgr inż.
  38. Kwiecień Joanna, dr hab. inż.
  39. Lachman Ryszard
  40. Latocha Andrzej, dr inż.
  41. Majchrzyk Marek
  42. Mikrut Zbigniew, dr inż.
  43. Mitkowski Wojciech, prof. dr hab. inż.
  44. Mularczyk Rafał, mgr inż.
  45. Ogiela Marek, prof. dr hab.
  46. Oprzędkiewicz Krzysztof, dr hab. inż.
  47. Orzechowski Patryk, dr inż.
  48. Pauluk Mariusz, dr inż.
  49. Pawlik Piotr, dr inż.
  50. Piątek Paweł, dr hab. inż.
  51. Piłat Adam, dr hab. inż.
  52. Piskor-Ignatowicz Cezary, dr
  53. Pukocz Przemysław, dr inż.
  54. Rosół Maciej, dr inż.
  55. Rotter Paweł, dr hab. inż.
  56. Sikora Bartłomiej, mgr inż.
  57. Skruch Paweł, dr hab. inż.
  58. Skulimowski Andrzej Maciej, prof. dr hab. inż.
  59. Studzińska Beata, mgr
  60. Szelest Marcin, dr inż.
  61. Szolc Hubert, mgr inż.
  62. Tabor Tomasz, inż.
  63. Teneta Janusz, dr inż.
  64. Tutaj Andrzej, dr inż.
  65. Wąsala Mateusz, mgr inż.
  66. Więckowski Łukasz, dr inż.
  67. Wójcicka Anna Małgorzata, dr inż.
  68. Zagórski Paweł, dr inż.

Emeryci bezpośrednio w jednostce

  1. Dudek-Dyduch Ewa, prof. dr hab. inż.
  2. Filipowicz Bogusław, prof. dr hab. inż.
  3. Górecki Henryk, prof. zw. dr inż.
  4. Grabowski Piotr, dr hab. inż.
  5. Grega Wojciech, prof. dr hab. inż.
  6. Kopieć Jadwiga, mgr
  7. Korytowski Adam, dr hab. inż.
  8. Leśniak Barbara
  9. Turnau Andrzej, prof. dr hab. inż.
  10. Zaczyk Mieczysław, dr inż.
  11. Zapała Włodzimierz, mgr inż.

Lista osób w tej jednostce i jednostkach podrzędnych

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza