• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Katedra Automatyki i Robotyki (WEAIiIB-kair)

Jednostka nadrzędna: Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Kierownictwo

Kierownik Katedry prof. dr hab. inż. Marek Gorgoń

Osoba kontaktowa

Barbara Leśniak

Pokój: B-1, III p., pok. 310

Telefony kontaktowe

  • Tel. +48 12 634 15 68
  • Tel. +48 12 617 28 30

Email-e kontaktowe

Strony WWW

  1. http://www.ia.agh.edu.pl

Osoby zatrudnione bezpośrednio w jednostce

  1. Bania Piotr, dr inż.
  2. Baranowski Jerzy, dr hab. inż.
  3. Bauer Waldemar, mgr inż.
  4. Bubliński Zbigniew, dr inż.
  5. Bujak Dorota, inż.
  6. Byrski Witold, prof. dr hab. inż.
  7. Bysiewicz-Tokarz Barbara, mgr
  8. Chmiel Wojciech, dr inż.
  9. Cong Tian, mgr inż.
  10. Długosz Marek, dr inż.
  11. Duda Józef, dr hab. inż.
  12. Dudek-Dyduch Ewa, prof. dr hab. inż.
  13. Dutkiewicz Lidia, dr inż.
  14. Dziwiński Tomasz, dr inż.
  15. Garbacz Maciej, dr inż.
  16. Głowacz Adam, dr inż.
  17. Głowacz Witold, mgr inż.
  18. Gorgoń Marek, prof. dr hab. inż.
  19. Grabowski Piotr, dr hab. inż.
  20. Grega Wojciech, prof. dr hab. inż.
  21. Grobler-Dębska Katarzyna, mgr
  22. Jabłoński Mirosław, dr inż.
  23. Jaworek-Korjakowska Joanna, dr inż.
  24. Kadłuczka Piotr, dr inż.
  25. Kaganek Dorota
  26. Klemiato Maciej, dr inż.
  27. Kłeczek Paweł, mgr inż.
  28. Knapik Dawid, mgr inż.
  29. Kocyłowski Grzegorz, mgr inż.
  30. Kołacz Anna
  31. Kołek Krzysztof, dr inż.
  32. Komorkiewicz Mateusz, dr inż.
  33. Kopieć Jadwiga, mgr
  34. Koptyra Katarzyna, mgr inż.
  35. Kowalczyk Marcin, mgr inż.
  36. Kowalewski Adam, prof. dr hab. inż.
  37. Kraszewska Marta, dr inż.
  38. Kreft Wojciech, dr inż.
  39. Kryjak Tomasz, dr inż.
  40. Kucharska Edyta, dr inż.
  41. Kwiecień Joanna, dr inż.
  42. Lachman Ryszard
  43. Latocha Andrzej, mgr inż.
  44. Leśniak Barbara
  45. Majchrzyk Marek
  46. Mikrut Zbigniew, dr inż.
  47. Mitkowski Wojciech, prof. dr hab. inż.
  48. Ogiela Marek, prof. dr hab.
  49. Oprzędkiewicz Krzysztof, dr hab. inż.
  50. Orzechowski Patryk, dr inż.
  51. Pańszczyk Artur, mgr inż.
  52. Pauluk Mariusz, dr inż.
  53. Pawlik Piotr, dr inż.
  54. Piątek Paweł, dr inż.
  55. Piłat Adam, dr hab. inż.
  56. Piskor-Ignatowicz Cezary, mgr
  57. Przewłocka Dominika, mgr inż.
  58. Pukocz Przemysław, mgr inż.
  59. Rączka Krzysztof, mgr inż.
  60. Rosół Maciej, dr inż.
  61. Rotter Paweł, dr hab. inż.
  62. Skruch Paweł, dr inż.
  63. Skulimowski Andrzej Maciej, prof. dr hab. inż.
  64. Teneta Janusz, dr inż.
  65. Tutaj Andrzej, dr inż.
  66. Więckowski Łukasz, dr inż.
  67. Zaczyk Mieczysław, dr inż.
  68. Zagórski Paweł, dr inż.
  69. Zapała Włodzimierz, mgr inż.
  70. Zawadzki Artur, dr inż.

Lista osób w tej jednostce i jednostkach podrzędnych

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza