• Mapa serwisu
  • Strona główna AGH
  • AGH Main Page

Liczba znalezionych osób: 344

Pabian RafałPracownia Elektryczna
Pabisiak Magdalena, mgrZespół Języków Germańskich, Romańskich i Słowiańskich
Pabiś DorotaBiuro Administracyjne Wydziału
Pacek AnnaDom Studencki Nr 15 -- ,,MARATON''
Pacewicz KrystynaDział Eksploatacji Komputerów
Pach Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Telekomunikacji
Pach RobertDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Pacławski Krzysztof, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Pacyna Jerzy, prof. dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Pacyna Józef, prof. zw. dr hab. inż.Katedra Chemii Węgla i Nauk o Środowisku
Pacyna Piotr, dr inż.Katedra Telekomunikacji
Paczosa-Bator Beata, dr hab. inż.Katedra Chemii Analitycznej
Paćko Marek, dr inż.Katedra Plastycznej Przeróbki Metali
Paćko Monika, mgr inż.Zespół Geodezji Górniczej
Paćko Paweł, dr hab. inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Paja Antoni, dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Pająk Bogusław, inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Pająk Leszek, dr hab. inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Pająk Piotr, mgr inż.Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Pająk Robert, mgr inż.Dział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Pająk Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Pajor EwaBiuro Administracyjne Wydziału
Pakuła Sebastian, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Palak Klaudia, drStudium Wychowania Fizycznego i Sportu
Palimąka Piotr, dr inż.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Paliński Andrzej, dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Paluch Marian, dr hab. inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Paluch Zofia, dypl. ek.Sekcja Kadrowa
Palumbo Gaetano, drKatedra Chemii i Korozji Metali
Pałac Krzysztof, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Pałac Tomasz, mgr inż.Dział Komputeryzacji Zarządzania Uczelnią
Pałka Dariusz, drKatedra Informatyki Stosowanej
Pałka JacekKatedra Automatyzacji Procesów
Pałka JolantaDziekanat
Pałka Małgorzata, mgrOddział Opracowania Zbiorów
Pałka Paweł, dr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Pałka WojciechKatedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki
Pałosz Jerzy, drKatedra Kulturoznawstwa i Filozofii
Pałubska Joanna, dr inż.Katedra Geomatyki
Pałuk Aleksandra, mgrDział Obsługi Projektów
Pamuła Elżbieta, prof. dr hab. inż.Katedra Biomateriałów
Panajotidis Agata, mgrOddział Udostępniania Zbiorów
Panek Ewa, dr hab. inż.Katedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Pańcikiewicz Krzysztof, mgr inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Pańszczyk Artur, mgr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Papiernik Bartosz, dr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Papir Zdzisław, prof. dr hab. inż.Katedra Telekomunikacji
Papis BożenaBiuro Administracyjne Wydziału
Papiz KatarzynaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Partyka Janusz, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Paruch Józef, inż.Dział Sieci Komputerowych
Parus Magdalena, drKatedra Politologii i Historii Najnowszej
Parzych Piotr, dr hab. inż.Katedra Geomatyki
Pasek StanisławKatedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Pasek Zbigniew, prof. dr hab.Wydział Humanistyczny
Pasicki Lech, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Pasierb JacekKatedra Techniki Cieplnej i Ochrony Środowiska
Pasierb Paweł, dr hab. inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Pasikowski Andrzej, mgrAkademicki Inkubator Przedsiębiorczości
Pasternak Andrzej, inż.Sekcja Energetyki
Pastucha Elżbieta, dr inż.Katedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Paszkowska Ewa, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Paszyński Maciej, dr hab.Katedra Informatyki
Paśko Marta, mgrDziekanat
Patalita JózefKatedra Maszyn Górniczych, Przeróbczych i Transportowych
Pater Jarosław, mgrBiblioteka Wydziałowa
Patoła DanutaKatedra Górnictwa Odkrywkowego
Patuła Barbara, mgrZespół Biotechnologii Środowiskowej i Ekologii
Patyk Michał, mgr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Paulo Andrzej, prof. dr hab. inż.Katedra Analiz Środowiskowych, Kartografii i Geologii Gospodarczej
Pauluk Mariusz, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Pawlak AnetaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Pawlak Ewa, mgrDom Studencki Nr 5 -- ,,STRUMYK''
Pawlak PiotrDom Studencki Nr 10 -- ,,HAJDUCZEK''
Pawlak-Henszke Bogumiła, mgrSekcja Umów i Ewidencji Powierzchni
Pawlik Justyna, dr inż.Katedra Technologii Szkła i Powłok Amorficznych
Pawlik Maciej, mgr inż.Sekcja Komputerów Dużej Mocy
Pawlik Marcin, dr inż.Katedra Inżynierii Zarządzania
Pawlik Paweł, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Pawlik Piotr, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Pawlikowska-Kostur Jolanta, mgr inż.Katedra Wiertnictwa i Geoinżynierii
Pawlikowski Maciej, prof. dr hab. inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Pawlus Jerzy, mgrDział Sieci Komputerowych
Pawluś Dorota, drKatedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Pawłowska IwonaBiuro Administracyjne Wydziału
Pawłowska Zofia, mgrSamodzielna Sekcja ds. Bibliotek Sieci i Kontroli Zbiorów BG
Pawłowski Bogdan, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Pawłowski Czesław, inż.Katedra Metalurgii Stopów Żelaza
Pawnik Wojciech, drKatedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Pawul Małgorzata, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Pelc Anna, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Pełech-Pilichowski Tomasz, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Pełka Grzegorz, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Penczek Adam, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Perek Beata, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Perek-Nowak Małgorzata, dr inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Perkins-Oleszkowicz AleksandraDział Współpracy z Zagranicą
Pernach Monika, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Pers MarekKatedra Górnictwa Podziemnego
Perzyński Konrad, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Peszko Agnieszka, drKatedra Zarządzania Organizacjami, Kadrami i Prawa Gospodarczego
Peszko Barbara, dr inż.Katedra Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców
Petecki Paweł, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Petko Maciej, dr hab. inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Petlic ElżbietaSekcja Obsługi Budynków
Petrov Oleksandr, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Petryszyn Lubomyr, prof. dr hab. inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Pęcak WiesławPracownia Robót Różnych
Pęcherski Ryszard, prof. dr hab. inż.Katedra Wytrzymałości, Zmęczenia Materiałów i Konstrukcji
Pędzich Zbigniew, dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Pękowska Monika, mgrDział Ekonomiczny
Pękowski PiotrDział Utrzymania Technicznego
Pęska-Siwik Agnieszka, mgr inż.Katedra Geomatyki
Phong Ba Dao , dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Piasecka RenataSamodzielna Sekcja ds. Bibliotek Sieci i Kontroli Zbiorów BG
Piątek Agnieszka, mgr inż.Dom Studencki Nr 2 -- ,,BABILON''
Piątek Krzysztof, dr inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Piątek Paweł, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Piątkowska-Mazurek MariaDziekanat
Picheta Piotr, mgrBiblioteka Wydziałowa
Pichór Waldemar, dr hab. inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Piech HalinaKatedra Kształtowania i Ochrony Środowiska
Piech Robert, dr hab. inż.Katedra Chemii Analitycznej
Piechota Dariusz, inż.Dział Gospodarki Nieruchomościami
Piechowicz Janusz, dr hab. inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Pieczara BarbaraStraż AGH
Pieczka Adam, dr inż.Katedra Mineralogii, Petrografii i Geochemii
Pieczonka Jadwiga, dr hab. inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Pieczonka Łukasz, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Pieczonka Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Pieczora Kazimierz, mgr inż.Zespół Obsługi Dydaktyki
Piekarczyk Wojciech, dr inż.Katedra Biomateriałów
Piekarz-Flaga Danuta, mgr inż.Katedra Systemów Wytwarzania
Piekło AndrzejPracownia Elektryczna
Piekło Jarosław, dr inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Piekus KazimieraDom Studencki Nr 7 -- ,,ZAŚCIANEK''
Pielichowska Kinga, dr hab. inż.Katedra Biomateriałów
Pieła Krzysztof, dr hab. inż.Katedra Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali NIeżelaznych
Pieniążek Dorota, mgrDział Rozrachunków
Pieniążek JózefBiuro Administracyjne Wydziału
Pieńkowski Ludwik, dr hab.Katedra Energetyki Jądrowej
Pieprzak KatarzynaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Pieprzyk Anna, mgrSekcja Administracyjna Studium
Pieprzyk ElżbietaBiuro Administracyjne Wydziału
Piergies Kazimierz, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Pierri Dorota, dr inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Piestrzyński Adam, prof. dr hab. inż.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Pietroń Marcin, dr inż.Katedra Elektroniki
Pietruszewska Anna, mgrKatedra Chemii Nieorganicznej
Pietruszka Krzysztof, dr inż.Zespół Geodezji Górniczej
Pietrzyk Aleksandra, mgrBiblioteka Wydziałowa
Pietrzyk Anna, mgr inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Pietrzyk Maciej, prof. dr hab. inż.Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania
Pietrzyk Stanisław, prof. nadzw. dr hab.Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych
Pietsch Kaja, prof. dr hab. inż.Katedra Geofizyki
Pięciak Tomasz, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Pięciorak Edyta, dr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Pięk Magdalena, mgr inż.Katedra Chemii Analitycznej
Piękoś AgnieszkaSekcja Administracyjna
Piękoś Marcin, mgr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Piętak Kamil, dr inż.Katedra Informatyki
Pilarczyk Kacper, mgr inż.Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Pilarz Monika, dr inż.Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki
Pilch Adam, dr inż.Katedra Mechaniki i Wibroakustyki
Pilch Janusz, mgr inż.Samodzielna Sekcja Oprogramowania Systemowego
Pilch MieczysławaSekcja Zespołów Spisowych
Pilch Robert, dr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Pilipczuk Mieczysław, mgrDział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy
Pilipowicz Aleksander, mgrKatedra Fizyki Ciała Stałego
Pilśniak Monika, drKatedra Matematyki Dyskretnej
Piłat Adam, dr hab. inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Pindór Tadeusz, dr hab. inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Piotrowska Iwona, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Piotrowska Regina, mgrZespół Organizacyjny
Piotrowski MarekBiuro Administracyjne Wydziału
Piotrowski Zbigniew, inż.Katedra Chemii Nieorganicznej
Piórkowski Adam, dr hab. inż.Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Pirowski Tomasz, dr inż.Katedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Piróg Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Piróg Tomasz, drKatedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Pisarkiewicz Tadeusz, prof. dr hab.Katedra Elektroniki
Piskor-Ignatowicz Cezary, mgrKatedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Piszczek Magdalena, mgrMuzeum AGH
Piszczek MieczysławaDom Studencki Nr 17 -- ,,ARKADIA''
Pitala Joanna, mgrDział Ekonomiczno-Finansowy
Piwowar Dariusz, mgr inż.Dział Gospodarki Nieruchomościami
Piwowar Katarzyna, mgr inż.Dziekanat Wydziału Humanistycznego
Piwowar Piotr, dr inż.Katedra Metrologii i Elektroniki
Piwowarczyk Irena, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Piwowarczyk Jacek, dr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Piwowarczyk Jan, inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Piwowarczyk StanisławaStraż AGH
Piwowarek GrażynaDom Studencki Nr 3 -- ,,AKROPOL''
Piwowarski Grzegorz, dr inż.Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Piwowarski Wiesław, prof. dr hab. inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej
Plakhta Leonid, dr hab.Katedra Matematyki Dyskretnej
Plezia Justyna, mgrZespół Języka Angielskiego
Plinkiewicz JolantaDział Księgowości Majątkowej
Pluta Irmina, mgrZespół Języka Angielskiego
Pluta Janusz, dr inż.Katedra Automatyzacji Procesów
Pluta Marcin, mgr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Pluta Marek, drKatedra Mechaniki i Wibroakustyki
Płachno Marek, dr hab. inż.Katedra Wytrzymałości, Zmęczenia Materiałów i Konstrukcji
Płatkiewicz-Banach HalinaSamodzielna Sekcja ds. Bibliotek Sieci i Kontroli Zbiorów BG
Płońska-Niżnik KrystynaKatedra Metaloznawstwa i Metalurgii Proszków
Płuciennik Iwona, mgrKatedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
Poborska-Młynarska Katarzyna, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Pobóg-Gadzińska KrystynaSekcja Magazynów
Pociecha Daniel, dr inż.Katedra Przeróbki Plastycznej i Metaloznawstwa Metali Nieżelaznych
Początek Halina, mgrDziekanat Studiów Niestacjonarnych
Podborska Agnieszka, drAkademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
Podlasek Szymon, mgr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Podobińska-Staniec Marta, dr inż.Katedra Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle
Podrazik Agnieszka, mgrOddział Zbiorów Specjalnych
Pogan JadwigaBiuro Administracyjne Wydziału
Pogoda Marek, mgrSekcja Bezpieczeństwa Komputerów Osobistych
Pogonowski Andrzej, mgr inż.Pion Kanclerza
Pogoń Monika, mgrKatedra Telekomunikacji
Pohl Agnieszka, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Pohorecki Władysław, dr inż.Katedra Energetyki Jądrowej
Pojałowska BarbaraDom Studencki Nr 17 -- ,,ARKADIA''
Pojałowski HenrykHala Technologiczna
Pokladko Anna, mgr inż.Katedra Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki
Pokora BarbaraOddział Udostępniania Zbiorów
Polak ElżbietaDom Studencki Nr 18
Polak Krzysztof, dr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Polak PiotrPracownia Stolarska
Polak Stanisław, dr inż.Katedra Informatyki
Polańska Justyna, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Polański HenrykKatedra Geofizyki
Polański Krzysztof, mgr inż.Katedra Inżynierii Gazowniczej
Polny Marcin, mgr inż.Dział Ekonomiczny
Poluk Lucyna, mgrSekcja Gospodarki Sprzętem
Połomska-Blaszyńska ElżbietaSekcja Płacowa
Połomski Jacek, mgr inż.Sekcja Ubezpieczeń
Połomski PiotrStraż AGH
Pomadowski Henryk, dr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Pomarańska MarzenaDział Finansowy
Pomarzański Wojciech, mgr inż.Sekcja Zespołów Spisowych
Pomietło BeataDom Studencki Nr 14 -- ,,KAPITOL''
Pomykała Radosław, dr hab. inż.Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
Ponicki Jacek, mgr inż.Dział Obsługi Technicznej
Poniedziałek StanisławStraż AGH
Popiołek Edward, prof. dr hab. inż.Katedra Ochrony Terenów Górniczych, Geoinformatyki i Geodezji Górniczej
Popławski MariuszDział Utrzymania Technicznego
Poprawa Paweł, mgr inż.Katedra Surowców Energetycznych
Poprawa WładysławaBiuro Administracyjne Wydziału
Porada Stanisław, dr hab.Wydział Energetyki i Paliw
Poradzisz AgnieszkaDział Finansowy
Porębski Leszek, dr hab.Katedra Politologii i Historii Najnowszej
Porębski Szczepan, prof. dr hab.Katedra Surowców Energetycznych
Porzucek Iwona, mgrDziekanat Studiów Stacjonarnych
Porzucek Sławomir, dr hab. inż.Katedra Geofizyki
Porzycka-Strzelczyk Stanisława, dr inż.Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej
Porzycki Jakub, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Posłuszny Krzysztof, dr inż.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Postawa Adam, dr hab. inż.Katedra Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej
Potępa Maria, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Potępska DorotaKatedra Biochemii i Neurobiologii
Potiopa Piotr, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Potręć Magdalena, mgrZespół Języka Angielskiego
Powroźnik DorotaDom Studencki nr 9 -- "OMEGA"
Powroźnik KatarzynaDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Powroźnik Wiesław, mgrKatedra Elektroniki
Poznańska DorotaZespół Obsługi Ruchu
Poznańska Izabela, licencjatDział Księgowości Majątkowej
Poznańska MariaDom Studencki Nr 6 -- ,,BRATEK''
Półtorak Ewelina, mgr inż.Dziekanat
Prasnal Łukasz, mgr inż.Katedra Telekomunikacji
Prażuch Janusz, dr inż.Katedra Fizykochemii i Modelowania Procesów
Preisner Leszek, dr hab.Katedra Ekonomii, Finansów i Zarządzania Środowiskiem
Preweda Edward, dr hab. inż.Katedra Geomatyki
Prochal BogusławaI Dom Studencki "ALFA"
Proficz Teresa, mgr inż.Sekcja Administracyjna
Prokop IrenaDział Rozrachunków
Proniewicz Edyta, prof. nadzw. dr hab.Katedra Chemii i Korozji Metali
Prorok Ryszaard, dr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Proszowska Anita, dr inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Próchniewicz Edyta, mgrDziekanat Studiów Stacjonarnych
Próchniewicz Krzysztof, mgr inż.Biuro Administracyjne Wydziału
Prsek Jaroslav, dr hab.Katedra Geologii Złożowej i Górniczej
Prusak Daniel, dr inż.Katedra Robotyki i Mechatroniki
Prykarpatski Anatolij, prof. zw. dr hab.Katedra Równań Różniczkowych
Prymon-Ryś Ewa, dr inż.Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
Przedzimirska Małgorzata, mgrBiuro Administracyjne Wydziału
Przeklasa Henryk, mgrDom Studencki Nr 1 -- ,,OLIMP''
Przenzak Estera, mgr inż.Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego
Przewięźlikowska Anna, dr inż.Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii
Przewoźnik Janusz, dr hab.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Przęczek Jolanta, mgrZespół Języka Angielskiego
Przybycień Mariusz, prof. dr hab. inż.Katedra Oddziaływań i Detekcji Cząstek
Przybycin Jolanta, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Przybylski Marek, prof. dr hab. inż.Katedra Fizyki Ciała Stałego
Przybyło HalinaSekcja Obsługi Terenu
Przybyło Jakub, dr hab.Katedra Matematyki Dyskretnej
Przybyło Jaromir, dr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Przybyło ŁukaszDział Gospodarczy i Zaopatrzenia
Przybyłowicz Paweł, drKatedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych
Przybyłowicz Wojciech, dr hab. inż.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Przybyłowska-Stanek Beata, mgr inż.Basen AGH
Przygodzka EwaDom Studencki Nr 11 -- ,,BONUS''
Przystał AlinaSekcja Administracyjna
Przywara Jadwiga, mgrDział Spraw Studenckich
Pstruś KazimierzSekcja Transportu
Pstuś IwonaBiblioteka Główna
Pszczoła Jarosław, prof. dr hab.Katedra Zastosowań Fizyki Jądrowej
Ptak Władysław, mgrKatedra Inżynierii Procesów Odlewniczych
Ptaszek Grzegorz, drKatedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Ptaszek Izabela, mgr inż.Zespół Domów Studenckich "C"
Ptaszek Mateusz, mgr inż.Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Ptaszek Robert, mgr inż.Dział Obsługi Uczelni
Ptaszyński Bogusław, dr inż.Katedra Górnictwa Podziemnego
Puchała AlicjaSekcja Kadrowa
Puchała KrystynaDom Studencki Nr 2 -- ,,BABILON''
Pudek Elżbieta, mgr inż.Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych
Pudełko Anna, drKatedra Równań Różniczkowych
Puka Radosław, mgr inż.Katedra Informatyki Stosowanej
Pukaluk Anna, mgr inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Pukocz Przemysław, mgr inż.Katedra Automatyki i Inżynierii Biomedycznej
Pulit Marta, mgr inż.Dział Aparatury Naukowo-Badawczej i Importu
Pulnik RenataDział Rozrachunków
Puła AnetaBiuro Administracyjne Wydziału
Pułapa Agnieszka, mgr inż.Zespół Współpracy Europejskiej
Puniach Edyta, dr inż.Katedra Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa
Puskarczyk Edyta, dr inż.Katedra Geofizyki
Putała Joanna, mgrKatedra Telekomunikacji
Pycia KamilBiuro Administracyjne Wydziału
Pyda Anna, mgr inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Pyda Waldemar, dr hab. inż.Katedra Ceramiki i Materiałów Ogniotrwałych
Pyka Krystian, prof. dr hab. inż.Katedra Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska
Pyra Józef, dr inż.Katedra Górnictwa Odkrywkowego
Pyrć Tomasz, mgr inż.
Pyrda Łukasz, dr inż.Katedra Podstawowych Problemów Energetyki
Pyrkosz-Pacyna Joanna, drKatedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
Pyssa Justyna, dr inż.Katedra Technologii Paliw
Pytel Zdzisław, dr hab. inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Pytel-Al-Ameri Maria, mgrDom Studencki Nr 17 -- ,,ARKADIA''
Pytel-Kudela Marzenna, drKatedra Równań Różniczkowych
Pytko Paweł, dr inż.Katedra Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska
Pytko Stanisław, prof. dr hab. inż.Katedra Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn
Pytlik Łucjan, drKatedra Fizyki Materii Skondensowanej
Pyzalski Michał, mgr inż.Katedra Technologii Materiałów Budowlanych
Pyzik Magdalena, mgr inż.Zespół Obsługi Studiów Doktoranckich
Pyzioł ZofiaDział Administracyjny

All rights reserved (c) 2013 Akademia Górniczo-Hutnicza